Agregaty w produkcji

Agregaty w produkcji

 

W naszej miejscowości w ostatnim czasie dobiega końca budowa jednej z największych fabryk agregatów prądotwórczych w kraju. Będzie to największa fabryka, która zaopatrywać ma wiele sklepów w swoje agregaty na terenie całej Polski. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach wiele osób musi się zabezpieczać przed ewentualną utrata prądu i agregaty stanowią alternatywne źródło energii.

Produkcja agregatów ruszyła

agregaty stacjonarne prądotwórczeW fabryce agregaty mają być również eksportowane poza granice Polski. Forma która zainwestowała w cały park maszynowy i kadrę kierownicza ma zamiar całkowicie zdominować rynek agregatów. Cieszy nas ten fakt, gdyż jest to w 100% Polska firma z Polskim kapitałem, także wszystkie pieniądze bez wątpienia pozostaną w naszym budżecie. Sama produkcja, jest równie skomplikowana i kosztowna, gdyż agregaty ze względu na wile przepisów muszą spełniać warunki narzucone prze Unię Europejską o ochronie środowiska i nie mogą wydzielać zbyt dużo spalin. Każdy wie że agregaty stacjonarne prądotwórcze, zużywają bardzo dużą ilość paliwa i ograniczenie ich emisji wydaje się nie ma nie możliwe. Z tego powodu większość małych firm nie dała sobie rady z tym wyzwaniem, gdyż nie miała kapitału na wprowadzenie do produkcji agregatów które wydzielają mniej gazów podczas spalania. Firma z naszego regionu jednak zaryzykowała i zmieniała cały park maszynowy i stała się pierwsza firmą w kraju, która będzie miała licencję na produkcję i sprzedaż nowoczesnych agregatów.

Jest to bez wątpienia bardzo duży krok w rozwoju firmy, ale i tez ochronie naszego środowiska. Polska firma stoi przed ogromną szansą zdominowania rynku krajowego a w niedługim czasie i Europejskiego, gdyż większość innych firm dopiero zaczyna przebudowywać swoje maszyny, a u nas są już gotowe do produkcji.