Atrakcyjne uzdrowisko w Kudowie

Atrakcyjne uzdrowisko w Kudowie

Postanowiłam w tym roku spędzić kilka dni sam na sam z moją mamą. Chodzi o babski wypad w jakieś spokojne, ale przy tym ciekawe miejsce. Z racji tego, że jest pełnia okresu wakacyjnego, mamy w czym wybierać. Ostatecznie jednak uznałam, i mama mi przytaknęła, że doskonałym rozwiązaniem będzie uzdrowisko.

Nie ma nudnych wakacji w Kudowie Zdrój

kudowa zdrój atrakcjePlanując wakacje z moją mamą początkowo myślałam przede wszystkim o kwaterze nad morzem, albo w górach. Sam wyjazd miał sie ograniczyć do standardowego wypoczynku. Uznałam jednak, w trakcie poszukiwań noclegu, że warto by było wymyślić coś specjalnego. Padło na uzdrowisko. Mamie przyda się miejsce lecznicze, najlepiej położone w jakimś malowniczym miejscu. Z racji tego, że obie uwielbiamy góry, padło na Kudowę Zdrój. Początkowo myślałam, że będziemy tutaj korzystać tylko i wyłącznie z wód uzdrowiskowych oraz ze spacerów pięknymi szlakami. Okazało się jednak, że jak się zorientowałyśmy jakie zapewnia kudowa zdrój atrakcje to zmieniłyśmy zdanie. Jest tu mnóstwo ciekawych obiektów architektonicznych oraz bardzo interesujące muzea. Nie brakuje urokliwych restauracji czy kawiarni, gdzie można poznań innych turystów, a także miejscowych. Znajoma, która była w Kudowie Zdrój w zeszłym roku, gorąco polecała nam to miejsce, jako mały raj na ziemi. Cisza, spokój, brak nudy i malownicze krajobrazy. To wszystko, czego szukałyśmy wraz z mamą na nasz babski wypad. Ostatecznie znalazłyśmy nocleg na pięć dni, co prawda w szczycie sezonu, ale tłumy nam nie przeszkadzają.

W tym roku po raz pierwszy w życiu będę miała wyjechać z moją mamą na wakacje. Będzie to typowo babski wypad, w trakcie którego mamy zamiar się świetnie bawić. Długo nie mogłyśmy zdecydować się na kierunek wyjazdu, ale ostatecznie padł na Kudowę Zdrój, którą poleciła nam znajoma.