Balony cyfry na urodziny

Balony cyfry na urodziny

Każdy rodzic nieraz słyszał ktoś by swojego dziecka to zakup balona z helem. Taki Baran, który próba powietrzu jest zawsze najbardziej błagalnym upominkiem np. od płotu lub festynu rodzinnego. Niektóre balony potrafią się utrzymać w powietrzu nawet kilka lub kilkanaście dni. Coraz częściej balony z helem sprzedawane są w sklepach internetowych z dostawą do domu.

Balony cyfry foliowe na urodziny

balony z helem na urodzinyZdecydowanie najbardziej popularne balony z helem na urodziny to cyfry. Największym zainteresowaniem cieszą się balony cyfry 1,8 oraz 0. Zamawiamy je szczególnie na pierwsze urodziny naszego dziecka lub cerda ni zajęta, do którego się wybieramy. Ponadto wkraczając w pełnoletność także fajnie jest otrzymać taki balon o cyfrach 18. No i oczywiście wszelkie urodziny okrągłe także zawsze są z dekoracją balonową, mogą to być urodziny 50, 60, 70 itd. Balony cyfry możemy dostać o wysokości nawet 1 metra i to właśnie takie są najczęściej nadmuchiwane w sklepie helem. Możemy je kupić przede wszystkim w sklepach z osobami i dekoracjami do domu. Tam gdzie kupimy także inne balony z konfetti, balony z postaciami z ulubionych bajek itp. Od jakiegoś czasu poczty balonowe mają bardzo dużo zleceń i dostawa pod drzwi solenizanta jest ciekawą opcją. Szczególnie jeśli mały solenizant, mieszka daleko od nas i nie możemy się pojawić w dniu jego urodzin osobiście z prezentem.

Balony na urodziny są bardzo fajnym dodatkiem do prezentu zamiast kwiatów. Rzadko kiedy do dziecka idziemy właśnie z bukietem kwiatów ponieważ zapewne z balona ucieszy się bardziej. Szczególnie jeśli nie możemy udać się na urodziny osobiście możemy zlecić przygotowanie bukietu balonowego poczcie balonowej. Takich jest w Polsce coraz więcej bo zainteresowanie na takie usługi jest także większe.