Banery dobrym dorgowskazem

Banery dobrym dorgowskazem

Pracowałam kiedyś w firmie, która zajmowała się najogólniej rzecz ujmując ubezpieczeniami. Dość często jeździłam na różnego rodzaju szkolenia. Pracowałam w mieście Inowrocław a szkolenia odbywały się na ogół w Warszawie.

Podróż na szkolenie i banery reklamowe

banery

Zjeżdżali się na nie pracownicy z całej Polski. W branży ubezpieczeniowej naprawdę bardzo szybko się wszystko zmieniało dlatego szkolenia były organizowane przynajmniej raz w miesiącu. Po kilku odbytych szkoleniach znaliśmy się już dość dobrze z pracownikami z całej Polski. I jak to zwykle bywa jednych lubi się bardziej innych mniej. Ile ludzi tyle charakterów. Na szkolenia zawsze jeździłam pociągiem. Z Inowrocławia było to jednak trochę kilometrów a tak przynajmniej nie męczyłam się bardzo podróżą. Lubiłam szczególnie ostatnio podróżować koleją. Jednak trzeba przyznać, że dość dużo zmieniło się tam na lepsze. Komfort jazdy jest zupełnie inny niż jeszcze parę lat temu. Przy wjeździe do Warszawy oglądałam zawsze najlepsze banery w Inowrocławiu czy też tablice reklamowe z wielkim zaciekawieniem. Taka reklama niedaleko przejazdu pociągu to był bardzo dobry pomysł. Szczególnie, że na ogół reklamowano jakieś sklepy i restauracje, które znajdowały się nieopodal dworca. Zawsze po przyjeździe wchodziłam do jednej z małych knajpek na dworcu i zamawiałam dużą kawę. Dużo się zmieniło na kolei jednak kawa pozostawiała wiele do życzenia. Także zawsze bardzo spragniona kawy wypijałam ją w ekspresowym tempie. Szłam później na pobliski przystanek autobusowy i jechałam pod hotel , w którym odbywało się szkolenie. Tym razem były to szkolenia ekonomia społeczna, które chyba mało miały wspólnego z branżą w jakiej pracowałam. Na ogół były to szkolenia czysto produktowe.

Po prostu przekazywano nam wiedzę gdy na rynek wchodził jakiś nowy produkt ubezpieczeniowy, lub gdy zmieniały się na przykład w jakimś zakresie przepisy prawa. A tu szkolenie z ekonomii. Na, ale nie mnie to osądzać może rzeczywiście się jednak przyda. W hotelu spotkałam także kilka osób, które dość dobrze znam z poprzednich szkoleń.