Bardzo dobra restauracja z jedzeniem domowym

Bardzo dobra restauracja z jedzeniem domowym

Ja mam tak specyficzną pracę, że co jakiś czas muszę pojechać do innego miasta w delegację lub na jakieś szkolenia. Oczywiście niektóre te wyjazdu lubię a niektóre nie.Wszystko zależy od tego gdzie mam jechać. Mama swoje ulubione miejsca do, których naprawdę chętnie wracam.

Najlepsze domowe jedzenie w Szczecinie

domowe jedzenie w SzczecinieI takim miejscem jest właśnie Szczecin. Zawsze gdy tam jestem to przy okazji idę do galerii handlowej i robię tam zakupy. Mieszkam bowiem w małej miejscowości i nie mam tam możliwości zrobienia tam takich zakupów. Zresztą zawsze gdy jestem już po zakupach to wybieram się do swojej ulubionej restauracji. Jest tam domowe jedzenie w Szczecinie, które po prostu uwielbiam. Zawsze gdy jestem w tej restauracji staram się zamawiać coś innego. Po prostu zawsze chcę spróbować tam czegoś innego. Są tam takie potrawy, które przypominają mi czasy dzieciństwa i kuchnię mojej babci. To jest chyba w tym wszystkim najpiękniejsze, że właśnie przez takie jedzenie można się wręcz przenieść w czasie. Dla mnie więc nie jest to tylko przeżycie typowo cielesne. Jest to chyba moje ulubione miejsce w Szczecinie. Zresztą mam wrażenie, że nie tylko ja lubię tu jadać. Bowiem już nawet kojarzę stałych klientów tej restauracji. Podoba mi się tam także wystrój i to, że jest tam bardzo miła obsługa. Żałuję tylko tego, że mogę tu jeść tylko przy okazji wizyty w tym mieście. Uważam bowiem, że ta restauracja powinna założyć swoją sieć i mieć swoją restauracje w praktycznie każdym większym mieście.

Często w tej restauracji jestem zaskakiwana nowościami jakie wprowadzane są do karty. To chyba też najszybciej zmieniająca się karta. Jednak dania robione są w podobnym stylu i są pieczołowicie przygotowywane. Czasem gdy już jadę do domu to zamawiam jeszcze oś na wynos do pociągu.