Będę sprzedawać między innymi włókniny filtracyjne w sklepie

Będę sprzedawać między innymi włókniny filtracyjne w sklepie

włóknina filtracyjna

Poszukuję pracy od miesiąca. Poprzedni zakład pracy zlikwidował moje stanowisko. Jestem trochę smutna bo lubiłam obsługiwać klientów w sklepie, w którym pracowałam.

Doświadczenie w sprzedaży włóknin filtracyjnych

włóknina filtracyjnaPoza tym byłam przyzwyczajona do ludzi i miejsca. Niestety wszystko co dobre w życiu się kończy. Postanowiłam, ze się nie poddam i poszukać sobie jeszcze lepszej i lepiej płatnej pracy. Dostałam od przełożonego dobrą odprawę. Na spokojni utrzymam się na niej przez trzy miesiące. Także szukanie pracy mnie nie stresuje. Dodatkowo dostałam dobre referencje. Zawsze wiedziałam, że szef jest ze mnie zadowolony. Wiem, także że nie chciał mnie zwalniać ale niestety nie miał innego wyjścia. Dzisiaj rano spotkała mnie niespodzianka. Zadzwonił do mnie przełożone i powiedział, ze jego kuzyn otwiera sklep w mojej okolicy. Polecił mnie do obsługi klienta i mam dzisiaj iść na rozmowę. Okazało się, ze w sklepie ma być sprzedawany między innymi filtr kartonowy. Branża ma być taka sama jak ta w której pracowałam u poprzedniego przełożonego. Filtry kieszeniowe kiedyś były mi zupełnie obce. Po czterech latach mam już spora wiedzę na ich temat. Filtry kasetowe są poszukiwane przez wielu klientów. Znam każdy szczegół, na który klient powinien zwracać uwagę dokonując zakupów. Kuzyn mojego byłego szefa wiedział km jestem i jak potrafię obsługiwać klientów. Zaproponował mi warunki finansowe i do końca tygodnia miałam mu odpowiedzieć czy decyduję się na pracę. Nie musiałam się długo zastanawiać. Chciałam pracować w podobnej branż i zarabiać tyle ile mi nowy pracodawca zaproponował. Od razu przyjęłam warunki i zapytałam się od kiedy mam zaczynać. Okazało się, ze mata filtracyjna i włóknina zostały dowiezione przez kuriera. Trwała włóknina filtracyjna musiała zostać przeliczona, żeby mieć pewność że została dostarczona odpowiednia ilość. Zaczęłam pracę od razu.

Mój nowy szef był bardzo przystojny. Dobrze nam się rozmawiało. Jestem wdzięczna, że mój poprzedni pracodawca o mnie pomyślał i polecił mnie swojemu kuzynowi. Dzięki temu udało mi się znaleźć pracę.