Biznes z planszówkami

Biznes z planszówkami

 

Pomysł na biznes jest jedną z najważniejszych jego części. Jest bowiem fundamentem całego interesu, który na każdym etapie rozwoju firmy odgrywa bardzo ważną rolę. Podobno najlepiej jest, jeśli biznes opiera się na pasji. Nie wierzyłem w to do końca dopóki nie przekonałem się o tym na własnej skórze. Bowiem sam otworzyłem interes, którego filarem jest jedno z moich największych zainteresowań. 

Zrobienie biznesu na grach planszowych

gra planszowa w sklepie internetowymW gry planszowe gram praktycznie od dziecka. Zawsze potrafiłem spędzać nad nimi długie godziny. Pamiętam, że największym problemem było zgromadzenie odpowiedniej dla danej gry liczby osób. Wszyscy moim znajomi, czy też rodzina bardzo szybko się nudzili spędzając trochę czasu nad planszą. U mnie było wręcz przeciwnie. Im dłużej grałem, tym więcej widziałem taktyk i strategii wartych wypróbowania. Dlatego też stwierdziłem, że taka rzecz jak gra planszowa w sklepie internetowym może mieć rację bytu. Długo się nie zastanawiałem, wiedząc że w Polsce istnieje wielu takich jak ja zapaleńców planszówek. Co z tego wynikło? Znajomy informatyk szybko postawił mi bardzo ładny sklep internetowy. U grafika zamówiłem potrzebne grafiki. Sam zająłem się ściąganiem z hurtowni odpowiednich tytułów. Cały interes ruszył po jakimś miesiącu od momentu, w którym pomysł zaświtał mi w głowie. Było to dla mnie doprawdy niesamowite! Jednak z natury jestem dość w gorącej wodzie kąpany, co akurat w tym przypadku wyszło mi na plus.

Aktualnie jestem swoim sterem, żeglarzem, okrętem. Swoją pracę wręcz uwielbiam, ponieważ na bieżąco jestem z nowościami. Czuję się spełniony pod względem zawodowym. Każdy dzień witam z uśmiechem na twarzy, ponieważ najprościej rzecz ujmując – zajmuję się zawodowo tym, co kocham. I to jest dla mnie najważniejsze.