Biznesmen odwiedza pracownię rzeźbiarsko-stolarską

Biznesmen odwiedza pracownię rzeźbiarsko-stolarską

blaty kuchenne drewniane

Niedaleko Warszawy była dość atrakcyjna willa na sprzedaż. Często inwestuję w takie budynki, które później odnawiam i otwieram w nich pensjonaty. Udało mi się tę willę zakupić po bardzo niskiej cenie, ponieważ w środku było bardzo dużo zniszczonych mebli i konieczny był generalny remont.

Potrzebne mi drewniane blaty kuchenne

blaty kuchenne drewnianeMam swoją ekipę remontową, dlatego wiedziałem od razu, że zakup tej willi na pewno się opłaci. Pracuje u mnie również stolarz, który wykonuje różne meble a jego usługi stolarskie są znane w warszawie, ponieważ ma on twórczy umysł i potrafi wykonać wiele ciekawych projektów. Od niedawna również należy do niego pracownia rzeźbiarska, która mieści się na obrzeżach Warszawy. Wiedziałem, że pomoże mi on wykonać meble w taki sposób, że na pewno zachwycą one każdego. Kiedy załatwiłem wszystkie dokumenty i odebrałem klucze od willi to od razu pojechałem na miejsce, aby przeprowadzić rozeznanie. W kuchni chcę umieścić blaty kuchenne wykonywane z drewna w Warszawie, które idealnie sprawdzą się w tym miejscu. Jadalnia będzie miała stoły drewniane na zamówienie oraz wygodne krzesła. Mój pensjonat będzie bardzo klimatycznym miejscem i wiem, że zarobię na tej inwestycji spore pieniądze. Od razu pojechałem do Juliusza, na szczęście jego pracownia rzeźbiarska była jeszcze czynna i mogłem z nim porozmawiać o zleceniu. W środku pachniało drewnem i było bardzo przyjemnie. Julian właśnie wykonywał jakieś meble i był zaangażowany w ten projekt. Opowiedziałem mu o swoim pomyśle i zapytałem czy jego pracownia rzeźbiarska wykona dla mnie stoły drewniane na zamówienie wraz z krzesłami i czy zrobi dla mnie blaty kuchenne drewniane.

Miałem swoją wizję i wiedziałem, że tylko ten człowiek będzie w stanie ją zrealizować. Cena nie grała roli, ponieważ byłem w stanie wydać każde pieniądze.