Bogaty sponsor jest często szukany przez Internet

Bogaty sponsor jest często szukany przez Internet

Od zawsze miałam słabość do mężczyzn, którzy mają pieniądze. Taki mężczyzna to mężczyzna z klasą a ja lubię eleganckich facetów. Uwielbiam, gdy mężczyzna pachnie drogimi i dobrymi perfumami oraz posiada markowy zegarek.

Poszukiwany bogaty sponsor

szukam bogatego sponsoraNiestety, ale na te wszystkie atrybuty może sobie pozwolić tylko i wyłącznie bogaty mężczyzna. Ponadto taki facet chętnie rozpieszcza kobiety a dokładnie swoją kobietę, jeśli takową posiada. Szukam zatem nie tylko usytuowanego mężczyzny, ale szukam bogatego sponsora zarazem. Sponsor to osoba, która kupuje materialne rzeczy, ale nie tylko – sponsor może być także kochankiem lub niezobowiązującym partnerem. Taka znajomość byłaby dla mnie najwygodniejsza. Po pierwsze spełniłaby moje oczekiwania i zachcianki finansowe a po drugie byłby moim spełnieniem marzeń o dobrobycie i życiu na wyższym poziomie. Mimo, że jestem samowystarczalna finansowo, chciałabym podwyższyć swój standard życia. Szukam bogatego sponsora, który będzie zabierał mnie na eleganckie kolacje do modnych restauracji oraz będzie kupował mi biżuterię. Życie w taki sposób nie będzie ograniczało ani mnie ani jego w żaden sposób, ponieważ nie jestem ani zaborcza ani zazdrosna. Jednak mimo tego, że część mężczyzn szuka w ten sposób kochanki, ja nie chciałabym spotykać się z żonatym sponsorem. Mam pewne zasady. Niemniej jednak jestem zainteresowana luźniejszym związkiem o podtekście nie tylko seksualnym, ale i emocjonalnym. Cenię sobie swobodę w życiu i w zamian za dobre towarzystwo jestem w stanie się odwdzięczyć tym samym.

Jedyne czego potrzebuję to zdrowej relacji z której mogłabym czerpać korzyści materialne. Chciałabym przez dłuższą chwilę pożyć na wysokim poziomie a przy tym być może się zakochać lub chociaż znaleźć kompana do spędzania wspólnych chwil.