Brak realizacji zamówienia

Brak realizacji zamówienia

torby papierowe producent

Jestem kierownikiem w sklepie. Pracuje w nim od dziesięciu lat. Mam bardzo wiele spraw na swojej głowie. Dzisiaj jestem lekko pod tydzień temu zamawiałam z hurtowni torby foliowe i torby reklamowe. Wczoraj kurier miał doręczyć moje zamówienie jak się okazało pani która przyjmowała moje zamówienie poszła na chorobowe i najwidoczniej nie przekazała zamówienia do realizacji.

Gdzie są torby papierowe?

torby papierowe producentDzwoniłam bardzo zdenerwowana do kierownika hurtowni. Kierownik bardzo mnie przepraszał za zaistniałą sytuację. Powiedział że jutro kurier do nas przyjedzie i doręczy całe zamówienie. Poprosił o przekazanie co dokładnie sobie życzę. Zamówiłam torby foliowe duże w ilości tysiąca sztuk. Torby reklamowe bawełniane w kolorze białym i różowym w ilości po dwieście sztuk. Kierownik hurtowni powiedział, ze to bardzo dobry wybór bo te torby są wysokiej jakości i na pewno nasi klienci będą z nich zadowolenia. Kierownik hurtowni powiedział, że producent z którym współpracują ma najlepsze materiały i nigdy nie spotkał się z kimś komu torby nie odpowiadały. Kierownik zaproponował mi także torby papierowe. W dwóch rozmiarach w bardzo niskiej cenie. Na początku nie wiedziałam czy się zdecydować ale muszę przyznać, że kierownik przekonał mnie sporym rabatem. Dodatkowo w gratisie dostanę torby papierowe z nadrukiem za niemiłą sytuację. Pracownica, które mnie obsługiwała zostanie upomniana za tą sytuację i kierownik zapewnił mnie, że już nigdy do tego nie dojdzie. Ja nie mogę pozwalać sobie na nieterminowość. Klienci muszą mieć w co pakować swoje zakupy.

Zamówienie dotarło do naszego sklepu zgodnie z zapewnieniem kierownika hurtowni. Materiały były wysokiej jakości. Torby bardzo mi się spodobały. Szczególnie torby z nadrukiem. Robiły duże wrażenie.

Czytaj więcej na: https://bagprint.com.pl/.