Brat opowiada mi o zawiesiach pasowych

Brat opowiada mi o zawiesiach pasowych

Kiedyś to z bratem się nie dogadywaliśmy tak dobrze. W czasach szkoły średniej często rywalizowaliśmy, ale z wiekiem wszystko się zmieniło. Obaj zmądrzeliśmy i wydorośleliśmy i teraz nasze relacje są naprawdę świetne. Brat jest starszy ode mnie o dwa lata i zawsze dążył do tego, ażeby prowadzić własną firmę.

Brat ma w firmie zawiesia pasowe

zawiesia pasoweNiedawno jak się okazało otworzył biznes i umówiliśmy się na spotkanie, ażeby mógł mi o wszystkim opowiedzieć. Brat współpracuje z producentem, u którego zamawia zawiesia do przenoszenia ładunku u swoich klientów. Świadczy kompleksowe usługi i jak mówi, ma mnóstwo zamówień. Firmę prowadzi od miesiąca a zamówienia na polecane zawiesia pasowe ciągle się mnożą. Poprosiłem brata o wprowadzenie do tematu, bo nie mam pojęcia czym są te owe zawiesia pasowe, ale brat dokładnie mi wszystko wyjaśnił. No proszę, jeszcze kilka lat temu to bym nie pomyślał, że mój brat rzeczywiście zdecyduje się na taki krok. To wymagało z jego strony nie lada zaangażowania a brat był raczej bojaźliwy. Cieszę się, że sobie radzi bo dla mnie to bardzo ważne jest. Dowiedziałem się jak wykonane są pasy zawiesia oraz do przenoszenia jakich ładunków się je wykorzystuje. Widziałem, że brat bardzo się angażuje w swoje obowiązki a zawiesia są dla niego sprawą pierwszorzędną. Rodzice również są z niego bardzo dumni o czym bardzo często wspominają. Tata to nawet zapytał czy jak będzie chciał ściągnąć narożnik z piątego piętra to można wykorzystać te zawiesia przy jakimś żurawiu, bo klatką schodową to nie ma szans na zniesienie a narożnik nie jest rozkręcany.

W sumie to ciekawe jak go tam wnieśli? Z bratem długo tego dnia rozmawialiśmy i obiecałem go odwiedzić w pracy. Jestem bardzo ciekawy jak wykonuje swoje obowiązki i bardzo chętnie pewnego dnia do niego zajrzę.