Bydgoska hurtownia regałów

Bydgoska hurtownia regałów

regały

Mój ojciec jest właścicielem jednej z większych hurtowni w Bydgoszczy. Bardzo często mu pomagałam swego czasu a teraz pracuję tam na stałe. Sprzedaję regały do sklepu klientom, którzy odwiedzają naszą hurtownię.

Regały muszą znajdować się na stanie hurtowni

regałyWszystkie regały, które posiadamy w sprzedaży pochodzą od sprawdzonych bydgoskich producentów, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane przez nas regały są najwyższej jakości. Klienci często kupują nasze regały magazynowe, ponieważ są one bardzo solidne i mają wysoką odporność na ciężar. Sprzedajemy również lady chłodnicze, które wzbudzają ogromne zainteresowanie. Od jakiegoś czasu w sprzedaży posiadamy meble metalowe, które są w naszej ofercie stosunkowo krótko. Mimo to te meble metalowe sprzedają się naprawdę doskonale i bardzo często składamy zamówienie u producenta. Ja odpowiadam za zaopatrzenie i pilnuję, żeby wszystkie trwałe regały z Bydgoszczy, które posiadamy w ofercie były zawsze dostępne dla wszystkich naszych klientów. Kiedy na przykład skończą się regały do sklepu to natychmiast kontaktuję się z producentem i zamawiam niezbędną ilość. Regały bardzo szybko schodzą, dlatego takie zamówienia składam bardzo często. Nasza hurtownia jest bardzo znana w Bydgoszczy i ceniona w swojej branży. Każdy klient, który zakupił nasze regały magazynowe otrzymał gwarancję, która dodatkowo zapewnia mu bezpieczeństwo, ponieważ wie, że w razie konieczności wymienimy mu zakupione regały na zupełnie nowe. Zawsze sprawdzamy nasze regały zanim wystawiamy je na sprzedaż. Zajmuje się tym Euzebiusz, który jest odpowiednio wykwalifikowany i wie jak przeprowadzać tego typu kontrole.

Niebawem planuję przenieść się do księgowości, żeby mogłam rozliczać meble metalowe oraz inne nasze produkty. W tym roku kończę studia i będę mogła przejść do tego działu.