Cała rodzina w saunie od dobrego producenta

Cała rodzina w saunie od dobrego producenta

Mieszkam w domu wielopokoleniowym, z moją mamą i moją córką. Wszystkie jesteśmy do siebie bardzo podobne; lubimy to samo jedzenie, tę samą rozrywkę i te same sporty. Różni nas to, że moja córka jeszcze nie może legalnie kupić papierosów, a moja mama ma zniżki komunikacyjne ze względu na wiek.

Dobry producent dobrej sauny na podczerwień

dobry producent saun na podczerwieńWszystkie lubimy tenis. Gram tylko ja z córką, bo mama nie jest w stanie. Zawsze jednak po, wcześniej we trojkę, teraz już we dwie, chodziłyśmy do sauny. Wspaniała regeneracja dla organizmu. Ostatnio jednak doszły do mnie słuchy, że jest możliwość by moja mama korzystała z niej razem z nami. Podobno z sauny na podczerwień mogą korzystać osoby starsze i ze słabszym krążeniem, bo temperatura w nich jest niższa niż w tradycyjnych, z piecem. Musiałam potwierdzić tę informację. Na drugi dzień przekazałam mamie dobrą nowinę. Przegadałyśmy sprawę i postanowiłyśmy zamówić taką saunę do domu, ponieważ w naszym regionie była trudno dostępna. Poprosiłam córkę by spojrzała w Internecie, gdzie jest dobry producent saun na podczerwień. Spojrzałyśmy na wyniki i na drugi dzień zadzwoniłam zapytać o szczegóły. Dalej poleciało już bardzo szybko. W październiku miałyśmy już pierwszą półgodzinną sesję w naszej saunie. Przydała się każdej z nas, bo poprzedni miesiąc był trudny dla nas, a jak wiadomo, sauna redukuje zmęczenie i stres. Ten błogi czas był wart każdych pieniędzy. Ze względu już na wskazania rehabilitacyjne, w naszej saunie pojawił się też dziadek i kilka cioć. Każda wychodziła uśmiechnięta.

Nam przyszło do głowy pobierać opłatę za te wizyty, ale stwierdziłyśmy, że od rodziny brać nie będziemy. A tak poważnie, to byłyśmy innowacyjne z naszym pomysłem. Może dlatego, że moja mama, córka i ja lubimy być mądre i piękne?