Dezynfekcja powierzchni użytkowych

Dezynfekcja powierzchni użytkowych

W ostatnim czasie musimy dbać o odpowiednią higienę. Nie dotyczy to jedynie naszych dłoni, ale również powierzchni, z których korzystamy na co dzień. Marka Barbicide oferuje nam sprej, dzięki któremu w łatwy sposób będziemy mogli odkazić otaczające nas powierzchnie. Ten produkt jest naprawdę warty poznania.

Produkt marki Barbicide do dezynfekcji

barbicide sprayNiezależnie czy to salon kosmetyczny, sklep spożywczy albo nasz własny dom to musimy posiadać odpowiednie produkty do dezynfekcji powierzchni. Ciekawą opcją okazuje się Barbicide spray, który służy do odkażania powierzchni płaskich, ale również przedmiotów użytkowych. Badania potwierdzają, iż może by stosowany na różnego rodzaju powierzchnie takie jak ceramika, szkło, stal szlachetna i inne. Dzięki jego formule możemy robić to całkowicie bezdotykowo, co jest bardzo istotne. Warto wspomnieć, iż jest to nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, które pełnią ochronę przed zakażeniami w miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń. Sprej należy nałożyć na powierzchnie na okres około trzech minut, a następnie wytrzeć do sucha, jednak można też go zostawić bez wycierania, gdyż powinien odparować po paru minutach. To naprawdę ciekawy produkt, który nie zawiera izopropanolu, który może niekorzystnie wpływać na niektóre powierzchnie powodując ich matowienie oraz zniszczenia powierzchni. Warto zainteresować się tym produktem.

Odpowiednia dezynfekcja to w ostatnim czasie jeden z głównych tematów, o jakich rozmawiamy. W przypadku firm musza one posiadać produkty dezynfekujące, a najlepszą opcją okazują się te, przy których nie musimy używać własnych rąk. Taką opcją może być spray od Barbicide, który samodzielnie odparowuje po paru minutach.