Dlaczego metalowe karnisze są lepsze od drewnianych

Dlaczego metalowe karnisze są lepsze od drewnianych

 

Od dziecka uwielbiałam projektować zarówno ubrania, jak i wnętrza. Co prawda w edukacji nie poszłam w tym kierunku, ale zajmuje się dekorowanie wnętrz amatorsko, z pasji. Od kiedy pamiętam chciałam również prowadzić własny butik bądź restauracje. I tu zrealizowałam swoje marzenie. Właśnie otwieram elegancką restaurację w centrum miasta.

Ozdobne zasłony na metalowych karniszach

karnisze metalowe podwójneNigdy nie zakładałam, że będę zarabiała pracując u kogoś na etacie. Moim celem było prowadzenie działalności gospodarczej i robienia wszystkiego na własny rachunek. Zrealizowałam ten cel, łącząc go z moją pasją. Właśnie jestem w trakcie urządzania mojej restauracji, którą otwieram w kolejnym miesiącu. Założenie było takie, żeby restauracja miała eleganckie, przytulne wnętrze, połączone z nowoczesnością. Zadanie było piekielnie trudne, jednak ostatecznie udało mi się zaplanować idealną aranżację. W pomieszczeniu dla gości mamy piękne, duże okna. Od początku chciałam je w jakiś sposób wyeksponować. Postawiłam powiesić na nich deokracyjne zasłony. Żeby jednak tę wizję zrealizować, musiałam wymienić dotychczasowe karnisze na karnisze metalowe podwójne, które pozwalają na zawieszenie dwóch tkanin, które odpowiednio ułożoną, tworzą spójną całość. Początkowo chciałam, żeby karnisze wykonane były z drewna, jednak w końcu zrezygnowałam z tego pomysłu, uznając, że metalowe karnisze wyglądają bardziej elegancko, a przy tym są o wiele mniejsze i nie rzucają sie w ogóle w oczy. Przy tym są bardzo wytrzymałe, w końcu wykonano je z metalu.

Elegancka restauracja była od wielu lat moim marzeniem, które właśnie realizuję. Wnętrze urządzam w stu procentach sama. Jednym z ważniejszych elementów będą pięknie wyksponowane okna. Na podwójnych, metalowych karniszach zawisną ozdobne zasłony.