Dobra firma robiąca meble

Dobra firma robiąca meble

 

Moja siostra niedawno przeprowadziła się do do nowego domu. Trochę zazdroszczę jej tego, że nie musi mieszkać w bloku. Teraz ma dużo wolnej przestrzeni i naprawdę spory ogród. Siostra przeznaczyła też sporą kwotę pieniędzy na to żeby go odpowiednio urządzić.

Zakup mebli na wymiar

meble lubinMusiało być w środku tak jak ona chciała. Dlatego stwierdziła, że będzie miała meble na wymiar. Ja wiem, że takie meble zamawia się do kuchni ale nie sądziłam, że do reszty mieszkania też. Siostra chce mieć zrobione szafy na wymiar oraz stoły. Długo szukała odpowiedniego miejsca gdzie by mogła złożyć takie zamówienie. Po prostu miała bardzo wysokie wymagania względem tych rzeczy. W końcu znalazła meble lubin, gdzie można było zamówić to co się wymarzyło. I tak siostra z dwóch szaf jakie były w ofercie stworzyła jedną nową. Szafa miała zawierać niektóre elementy z jednej i kilka elementów z drugiej. W tej firmie powiedzieli siostrze, że nie widzą najmniejszego problemu żeby to wykonać tylko okres realizacji zamówienia będzie trochę dłuższy. Na szczęście stoły spodobały się jej już takie jakie były w ofercie. Mniej więcej trzy tygodnie siostra czekała za tymi meblami. Po tym czasie zostały jej przywiezione. Siostra jest bardzo wymagająca dlatego też najpierw dokładnie wszystko obejrzała. Nie mogło być mowy o chociażby najmniejszym niedociągnięciu. Była tak naprawdę zaskoczona tym jak precyzyjnie i dobrze zostało wszystko wykonane.

Nawet ona nie miała się do czego przyczepić. Gdy te meble zostały już ustawione i zamontowane w przypadku szaf zadzwoniła do mnie żebym przyjechała je zobaczyć. Muszę przyznać, że wybrała bardzo dobrze. Meble są wręcz doskonałe i prezentują się świetnie. A szafa nie dość, że jest bardzo ładna to do tego jest bardzo praktyczna.