Dobra wróżka na ulicy

Dobra wróżka na ulicy

dobra wróżka

Ostatnio miałam wolny dzień, nie miałam zajęć ani nie pracowałam, więc postanowiłam wybrać się na jakieś zakupy. Moje piękne miasto Warszawa dziś kusiło mnie różnymi billboardami i reklamami o obecnych promocjach.

Dobra wróżka przepowiedziała mi przyszłość

dobra wróżkaW pewnym momencie podeszła do mnie jakaś pani, która powiedziała, że chętnie mi powróży. Na początku się zdziwiłam i podziękowałam, ale powiedziała, że nie mam się co obawiać, a przy okazji poznam swoją przyszłość. Nie wiedziałam, czy taka dobra wróżka akurat mi się przyda, bo zazwyczaj nie interesowałam się takimi rzeczami, a przyszłość pozostawała dla mnie nieznana. No ale dobra, dałam jej szansę i wybrałyśmy się do kawiarni. Ta wróżka wydawała się być bardzo kompetentna, bo od razu powiedziała, że widzi, że podchodzę do tego sceptycznie, ale naprawdę odrobina wróżb mi się przyda, abym mogła poznać swoją przyszłość i wiedzieć co mnie czeka. Usiadłam więc przy stoliku, zamówiłyśmy herbatę i zajęła się swoją pracą. Wyciągnęła z kieszeni różne karty, i chyba były to tarota, ale nie znam się na tym zbyt bardzo, więc nie jestem pewna na 100 procent. Opowiedziała mi trochę o mojej przeszłości, i o mojej rodzinie, i zdziwiłam się, że tyle rzeczy wie. Owa wiarygodna dobra wróżka wiedziała, że mam siostrę, z którą raczej nie utrzymuję zbyt dobrych kontaktów, i do tego podała właściwy powód naszej waśni. Kiedyś tam się pokłóciłyśmy o jednego chłopaka, i jakoś tak nasze relacje się rozpadły. Potem zaczęła mówić o teraźniejszości, że mam dużo roboty i pracy, i mało czasu na przyjemności. Opowiedziała, że niedługo się to zmieni i moja sytuacja finansowa również się polepszy, bo widzi, że dostanę jakąś ciekawą propozycję pracy. No ciekawe, czy tak się stanie.

No i powiedziała jeszcze, że na mojej drodze jest ktoś kto mnie kocha, ale się wstydzi tego powiedzieć. Ciekawa jestem, kto to, i czy wróżba będzie prawdziwa.