Dobry rower z firmy Kross

Dobry rower z firmy Kross

 

Większość ludzi posiada rower, gdyż pełni on wiele funkcji. Niektórzy jeżdżą na nim do pracy, za zakupy, a inni na wycieczki, lub nawet na wakacje zabierają. Możemy się na nim szybko przemieszczać i dbać o swoją formę fizyczną.

Jakie ma wyposażenie rower Level?

kross level 1.0Rowery firmy Kross są znane i cienione na polskim rynku od wielu lat. Dostępne są modele dla dzieci i dorosłych z podziałem na damskie i męskie. Jeżdżą na nim także zawodowcy, dla których jakość i niezawodność jest najważniejsza. Kross Level 1.0 to ponad czasowa seria, która z roku na rok jest udoskonalana. Level Krossa, to uniwersalny model, którym możemy jeździć po mieście, górach, a nawet specjalnych torach. Posiada bardzo lekką ramę aluminiową, których hydroformowane rury zostały poddane cieniowaniu, co dodatkowo zwiększyło jej wytrzymałość. Jest ona pomalowana farbą proszkową, a pod jej warstwą posiada zabezpieczające naklejki. Przedni widelec roweru jest amortyzowany, dzięki czemu rowerzysta może się cieszyć wyjątkowo komfortową jazdą nawet po nierównej nawierzchni. Ma on możliwość regulacji, dzięki czemu dopasujemy jego możliwości do panujących warunków na drodze. Wygodne i dopasowane siodełko zapewnia wielogodzinną jazdę bez nieprzyjemnego bólu. Rower Kross został wyposażony w  mechaniczne, tarczowe hamulce, które świetnie się sprawdzają na suchej i mokrej nawierzchni. Szerokie opony w modelu Level 1.0 zapewniają doskonałą przyczepność i świetnie się trzymają drogi na zakrętach. Cały rower waży jednie niecałe piętnaście kilogramów.

Jeżeli potrzebny jest nam dobry rower w przystępnej cenie to model Level 1.0 będzie idealnym wyborem. Doskonały osprzęt, szerokie opony, regulowana kierownica i siodełko, sprawiają, że może na nim jeździć każdy, dla kogo liczy się wysoka jakość jednośladu.