Dobrze wyposażona apteczka metalowa

Dobrze wyposażona apteczka metalowa

Pracuję w małej piekarni, w której sporadycznie dochodzi do małych wypadków – obsługa krajalnicy do chleba sprawia bowiem niekiedy pewne trudności, zwłaszcza nowym pracownikom. Z racji tego, że staram się dbać o zdrowie moich pracowników i przestrzegam wszelkich narzuconych mi norm, zakupiłem ostatnio metalową apteczkę zakładową, która okazała się być bardzo dobrze zaopatrzona.

Dlaczego warto posiadać metalową apteczkę?

apteczka metalowaZakupiony przeze mnie produkt okazał się bardzo solidny. Metalowy pojemnik można było zawiesić na ścianie, a apteczkę zamykało się na mały kluczyk, który dostaliśmy w dwóch egzemplarzach. Zakupiona przeze mnie apteczka metalowa miała bardzo poręczny kształt i być może niepozorną na pierwszy rzut oka wielkość, jednak w rzeczywistości okazała się ona bardzo pakowna. W skład zakupionego przeze mnie zestawu wchodził m.in.: specjalny ustnik do sztucznego oddychania, plastry z opatrunkami, bandaże z kompresem, duża chusta opatrunkowa, koc termiczny oraz nożyczki. Zakupiony przeze mnie produkt spełniał więc wszelkie normy bezpieczeństwa, które nakłada na mnie m.in. Kodeks Pracy oraz zasady BHP. Warto zwrócić uwagę, że apteczka nie posiadała substancji dezynfekujących, od których współcześnie większość osób już stroni. Wszelkie delikatne zadrapania czy uszkodzenia skóry przemywamy wodą, a następnie zawijamy w specjalne bandaże. 

Jestem bardzo zadowolony z apteczki, która okazała się solidna i przede wszystkim funkcjonalna. Zdecydowanie najbardziej podoba mi się w niej to, że posiada tak wiele różnorodnych opatrunków o różnej wielkości oraz praktyczne nożyczki, które umożliwiają wycięcie opatrunków o pożądanej wielkości. Apteczki metalowe z całą pewnością sprawdzą się we wszystkich dużych, jak i małych zakładach pracy.