Dostawca siatek Izola

Dostawca siatek Izola

siatka izola

Nazywam się Kazimierz i pracuję jako dostawca. Z firmą jestem związany już od dwa tysiące dziewiątego roku i bardzo cenię sobie tę pracę. Dostarczam produkty izola, które są w dość atrakcyjnych cenach, dzięki czemu klienci chętnie sięgają po nasze siatki cięto ciągnione.

Siatka izola jest często zamawiana

siatka izolaKażda siatka cięto ciągniona, którą dostarczam do klienta jest później montowana przez naszego pracownika. Zawsze taki montaż jest wliczone cenę zakupu siatki z drutu i klienci cenią takie rozwiązanie. Niedawno została mi załadowana na samochód siatka cięto ciągniona, którą zamówił jakiś nowy klient z okolic Bydgoszczy. Miałem zabrać ze sobą fakturę i płatność miała być realizowana na miejscu. Często pobieram od nowych klientów płatność na miejscu, więc to nie było dla mnie żadne wyzwanie. Każda odporna siatka izola jest szczegółowo opisana i zawiera cenę jednostkową, co jest zawsze bardzo czytelne. Nasi klienci cenią nasze produkty izola i są zawsze zadowoleni ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Ja w ciągu dnia mam kilka kursów i doręczam siatki z drutu na terenie całego naszego województwa. Szef planuje wejść na rynki w innych województwach i już się do tego przygotowuje. Wtedy na pewno będzie siatki cięto ciągnione zamawiane w większych ilościach i będzie potrzebny dodatkowy dostawca. Ja sam na pewno nie będę w stanie dostarczać produktów izola na terenie całego kraju. Ale to dobrze, ważne, że firma się rozwija a nasze siatki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Lubię swoją pracę i codziennie rano bardzo chętnie wstaje.

Weekendy mam wolne, ponieważ siatki cięto ciągnione dostarczam tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. Takie rozwiązanie bardzo mi odpowiada, ponieważ mam dużo wolnego czasu dla siebie i zawsze go staram się jak najlepiej wykorzystać.