Dowiedziałam się wielu rzeczy o tuszach do rzęs

Dowiedziałam się wielu rzeczy o tuszach do rzęs

Moim problemem są krótkie rzęsy. zawsze miałam z tego powodu kompleksy. moja koleżanka, która bardzo dobrze mnie zna poleciła mi ciekawy artykuł o różnych tuszach. Wydawało mi się, że nie dowiem się nic nowego na ich temat ale było zupełnie inaczej.

Wiem jak kupować tusze do rzęs

tusze do rzęsW artykule znajdowało się wiele ciekawych informacji  rzęsach. Były rady co zrobić żeby rzęsy trochę podrosły. Dowiedziałam się jak należy je pielęgnować. Ja zawsze malowałam rzęsy praktycznie tym samym tuszem i nie zdawałam sobie sprawy, ze tusze do rzęs powinny być tak samo dobierane jak chociażby kremy do twarzy. Skoro moje rzęsy są krótkie to powinna kupić sobie tusze do rzęs wydłużające. Tusze do rzęs, które są dostępne w sklepach są w różnych kolorach. Ja zazwyczaj decydowałam się na kolor standardowy czarny. W artykule były opisane tusze do rzęs niebieskie, granatowe czy brązowe. Tusze do rzęs można także wybierać do oprawy oka. jeżeli ktoś ma jasną karnację nie musi kupować czarnego tuszu. Bardziej dla jasnej cery i jaśniejszych brwi będzie pasował tusz w brązowym kolorze. Artykuł był napisany w sposób bardzo ciekawy. Ja mam już dwadzieścia lat i wydawało mi się, że wiem sporo na temat makijażu i kosmetyków. jednak ten artykuł zweryfikował moja wiedzę i zdałam sobie sprawę, że w cale nie wiem tak dużo jak mi się wydawało. Postanowiłam przy najbliższej okazji, jak tylko będę w galerii handlowej podejść do drogerii i kupić sobie tusz do rzęs, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni. Wiem już czym powinnam się kierować i tusze do rzęs na pewno będę kupować nie patrząc już na ich cenę ale także na jego właściwości. Jak tusze do rzęs są prawidłowo dobrane to rzęsy prezentują się świetnie i cała twarz wygląda lepiej. 

Jestem wdzięczna mojej koleżance, ze pokazała mi ten artykuł. Dzięki niej wiem, jak teraz powinnam dobierać kosmetyki do swoich rzęs. Moje oczy od razu lepiej się prezentują i ja sama czuje sie bardziej atrakcyjna.