Duży wybór materiałów w dobrej cenie

Duży wybór materiałów w dobrej cenie

 

Gdy zaszłam w ciążę stwierdziłam, że jak najwięcej rzeczy będę starała się zrobić sama. Na przykład przemalowałam meble dziecięce w taki sposób żeby pasowały bardziej do mojego ich wyobrażenia. Czy też zrobiłam sama różne ozdoby.

Wybór oryginalnej tkaniny

dresówka pętelkaDoszłam do wniosku, że dla swojego dziecka uszyję też kilka rzeczy. Może nie potrafiłabym uszyć dla niej ubranek bo jednak to wymaga już sporych umiejętności. Ale doszłam do wniosku, że sama zrobię kilka kompletów pościeli. To nie jest trudne. Potrzebowałam kupić tylko odpowiedni materiał. Trochę czytałam na ten temat i okazało się, że najlepsza będzie dresówka pętelka, która jest materiałem miękkim i wyjątkowo ładnym. Zaczęłam szukać takich materiałów przez internet. Tam jest ich jednak bardzo duży wybór. Nie wiedziałam na co się zdecydować. Doszłam do wniosku że dla dziecka wybiorę trzy rodzaje dresówki i jeszcze jeden na pościel do sypialni mojej i męża. No bo w końcu zawsze taniej jest zamówić więcej od razu bo za przesyłkę płaci się tylko raz. Dla synka wybrałam materiał w niebieskie misie, kolorowe sowy i też autka. Miałam nadzieję, że uda mi się uszyć coś wyjątkowego. A na pościel dla mnie i męża wybrałam materiał w figury geometryczne. Chciałam żeby było to coś nowoczesnego. Już po kilku dniach wszystko otrzymałam. Byłam pod wrażeniem jakości tych tkanin. Jednak najczęściej jest tak, że na żywo zamówione rzeczy wyglądają gorzej a w tym wypadku było odwrotnie.

Tkaninę w bardzo prosty sposób udało mi się odpowiednio pociąć a potem zszyć. Gdy już pościele były gotowe wyprałam je. Obawiałam się trochę tego czy kolory będą takie same. Jednak nie zmieniły się w ogóle. Wiedziałam wtedy, że dokonałam dobrego wyboru. A i wszyscy znajomi byli pod wrażeniem, że sama zrobiłam coś tak ładnego.