Duży wybór pomocy szkolnych z chemii

Duży wybór pomocy szkolnych z chemii

Moja córka właśnie poszła do siódmej klasy szkoły podstawowej. Przyznam, że jest to dla nas duży stres, ponieważ córka strasznie przeżywa chodzenie do szkoły. To jak bardzo się denerwuje przekłada się na problemy z niektórymi przedmiotami. Szczególny problem stanowią nauki ścisłe. Dlatego chcąc jej pomóc postanowiłam zamówić kilka pozycji z pomocami szkolnymi.

Zakup polecanych pomocy szkolnych z chemii

Chemia pomoce szkolneSama nigdy orłem z chemii nie byłam, ale skończyłam profil biologiczno-chemiczny, więc podstawy mam. Wiem, że materiał, który córka ma w szkole, jest tak szybko realizowany, że w połączeniu z nerwami córki, po prostu nie nadąża z materiałem. Postanowiłam, że kupię książki, by uczyć się z nią w domu. Znalazłam sklep internetowy, który ma dużo pozytywnych opinii, szczególnie chwalony jest dział chemia pomoce szkolne, ponoć sprawdzają się dla każdego. Uznałam, że nie mam nic do stracenia i zamówiłam taki pakiet pomocy. Po kilku dniach kurier przyniósł paczkę. Książki wykonane były starannie, a każdy dział w czytelny sposób został omówiony. W wolnym czasie sama przysiadłam i przeczytałam cały materiał tak, bym mogła nauczać córcię. Bałam się, że będzie negatywnie nastawiona do pomysłu wspólnej nauki. Na szczęście okazało się, że byłam w błędzie. Córcia z chęcią siada ze mną przy książkach, co więcej, po kilku dniach już widziałam progres. Uśmiech na twarzy dziecka utwierdził mnie w przekonaniu, że kupno książek było dobrą inwestycją.

Ostatnio nawet w szkole z chemii córcia dostała piątkę, gdzie wcześniej miała oceny przeciętne. Liczę, że nasza dalsza współpraca będzie tak samo owocna i że oprócz lepszych ocen, córka nabierze większej odwagi i będzie się mniej stresowała. Bo szkoda zdrowia na nerwy, tym bardziej w młodym wieku.