Dziecięce auto na akumulator

Dziecięce auto na akumulator

Każde dziecko lubi naśladować dorosłych. Jednak nie tylko jeżeli chodzi o zachowanie, ale lubi też mieć podobne sprzęty, jakimi otaczają się dorośli. Dlatego pojazd na akumulator, to idealny prezent i spełnienie dziecięcych marzeń o posiadaniu własnego samochodu.

Samochody dla dzieci zasilane akumulatorem

samochód na akumulatorSamochody na akumulator jest odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Daje niesamowitą frajdę oraz pomaga się zapoznać ze specyfiką prowadzenia pojazdów mechanicznych. Samochody na akumulator są całkowicie bezpieczne, gdyż rozwijają bardzo niewielką prędkość. Są również wyposażone w pasy bezpieczeństwa, a ich konstrukcja uniemożliwia wypadnięcie z pojazdu nawet bardzo małym dzieciom. Takie zabawki idealnie symulują samochody sportowe i terenowe. Posiadają wiele ruchomych elementów, jak kierownica, czy otwierane drzwi. Są wyposażone w radio oraz złącze USB, dzięki czemu dziecko może słuchać w nim swojej ulubionej składanki przebojów. Samochód na akumulator po przekręceniu kluczyków wydaje dźwięk bliźniaczo podobny do rozruchu prawdziwego silnika. Jeżeli samochód obsługuje bardzo małe dziecko, którego koordynacja jeszcze nie pozwala na samodzielne obsługiwanie tego rodzaju pojazdu, możemy obsługiwać go pilotem. W przypadku większych dzieci sterowanie odbywa się za pomocą pedału gazu oraz przełącznikowi, który pozwala na jazdę do tyłu oraz do przodu. Samochody akumulatorowe są również wyposażone w oświetlenie, dzięki czemu jest możliwe jeżdżenie nimi po zmroku. Tego rodzaju samochody najlepiej kupować w sklepach internetowych.

Samochody zasilane akumulatorem to prezent, z jakiego ucieszy się każde dziecko. Taki pojazd nie jest zabawką, którą rzuca się w kąt, ale stanowi źródło rozrywki przez długie lata. Koszt takiego samochodu waha się od trzystu do kilkuset złotych.