Ekogroszek kupiony w dobrej cenie

Ekogroszek kupiony w dobrej cenie

Dom, w którym mieszkam jest dosyć stary. Odziedziczyłam go po babci i nie robiłam w nim jakiś poważnych remontów. Ostatnio popsuł się pic, który był tu od kiedy tylko pamiętam. Także był to dobry czas na to żeby kupić nowy.

Możliwość palenia ekogroszkiem w nowym piecu

ekogroszek paczkowanyZresztą dzięki temu, że piec będzie nowy będę mogła łatwiej i wydajniej ogrzewać dom. Piec kupiłam bardzo szybko pomógł mi w tym zakupie kolega, który się na tym zna. Powiedział mi też, że najlepiej jeśli będę kupowała do niego ekogroszek paczkowany bo jest chyba najbardziej wydajny. Ja do tej pory nie paliłam ekogroszkiem także nie za bardzo wiedziałam gdzie mogę go kupić i ile on może kosztować. Kolega powiedział mi, że najlepiej będzie porównać ceny różnych sklepów w internecie bo mogą być dość duże różnice w cenie. Po powrocie do domu zaczęłam przeglądać internet. Znalazłam tam rzeczywiście ekogroszek w bardzo różnych cenach. Znalazłam też sklep gdzie ten produkt był w najlepszej cenie. Dlatego też właśnie tam zamówiłam od razu sporą ilość. Nie mogłam doczekać się przesyłki bo chciałam sprawdzić jak to teraz wszystko będzie działało. Po kilku dniach dostałam zamówiony towar. Wyglądał zupełnie inaczej niż zwykły węgiel.Od razu uruchomiłam piec i wsypałam proponowaną dawkę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko dom zaczął robić się ciepły. Wcześniej trwało to dużo dłużej. Jeszcze gdy przeliczyłam sobie jak to wygląda w porównaniu do zwykłego węgla to jest to na pewno dużo bardziej opłacalne.

Okazało się, że dużo dłużej też utrzymywało się ciepło. Także dla mnie oznaczało to dużo niższe koszty ogrzewania. Byłam zadowolona z zakupu nowego pieca a także tego, że teraz mogę palić w nim ekogroszkiem. Jednak dla mnie jest to większa wygoda i do tego mogę sporo zaoszczędzić.