Firma projektująca strony internetowe

Firma projektująca strony internetowe

Strony internetowe

W sumie to całe życie mieszkam w Częstochowie i dobrze znam całe miasto. Zawsze jak się u nas pojawi jakaś firma to wiem. Dużo jeżdżę po całym mieście i dlatego mam taką wiedzę. Niedawno w centrum Częstochowy pojawiła się nowa firma, która robi strony internetowe dla różnych klientów.

Jak długo się robi strony internetowe?

Strony internetoweFirma widać było, że zatrudnia dużą ilość pracowników, ponieważ cały parking samochodowy przed siedzibą był zajęty. Teraz to projektowanie stron cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo chyba nie ma firmy, która nie miałaby swojej strony www w sieci. W ogóle to się okazało, że mój kolega ze szkoły średniej pracuje w tej firmie jako webmaster. Kiedyś jak wracałam z pracy to widziałam jak wychodzi stamtąd i podeszłam do niego, by porozmawiać. Powiedział, że projektowanie stron nie jest trudną pracą i bardzo lubi to co robi. Zarabia też dobrze i jest bardzo zadowolony. Pytałam go czy proste strony internetowe Częstochowa długo się robi, bo ja zupełnie się na tym nie znam. Łukasz, znajomy ze szkoły powiedział, że projektowanie stron w dużej mierze zależne jest od branży firmy, dla której takie strony internetowe się wykonuje. Podobno mimo iż są nową firmą w Częstochowie to już mają bardzo dużo zleceń. Łukasz mówił, że do piątku ma wykonać cztery strony www dla klientów i będzie musiał się ostro wziąć do pracy. Dobrze, że jest zadowolony. Skoro lubi projektowanie stron to na pewno łatwo mu w tej pracy idzie. A u nas w Częstochowie nowa firma to fajna sprawa, bo dużo ludzi dostało tam zatrudnienie.

Jeżeli chodzi o projektowanie stron to nie nadawałabym się do takiej pracy, ale w księgowości mokłabym pracować. Ciekawe czy szukają kogoś do pracy. Mogłam zapytać Łukasza. Może następnym razem będzie okazja. Albo poszukam w sieci, bo jeżeli szukają to będzie ogłoszenie.