Front

IVAX.biz.pl

Biznes Informacyjny

O NAS

Nasza firma istnieje już na rynku 25 lat, przez te 25 lat pomogliśmy kilkunastu tysiącom osób w potrzebie, dzięki nam powstało wiele miejsc pracy. Dodatkowo firmy, które naprowadziliśmy na właściwe tory biznesu, odniosły ogromne sukcesy na skalę światową. A nasza firma stale się rozwija i zatrudnia coraz więcej osób po to, aby pomóc kolejnym tysiącom osób.

 

NASZE CELE

Chcesz czytać nasze publikacje na telefonie tak samo wygodnie jak na komputerze? Żaden problem, nasza strona dostosowana jest do każdego rodzaju urządzeń.. 

Jeżeli masz problem ze wzrokiem, możesz kliknąć literkę „A” i dostosować wielkość liter do swoich potrzeb.
Oferujemy tylko sprawdzone porady, staramy się dostosować plan biznesowy do potrzeb i wymagań firmy – tak, aby każdy nasz klient był zadowolony z usług.
Nasza firma oferuję usługi w bardzo korzystnej cenie, nie mamy krytych opłat – wszystko na umowie jest wypisane jasno i klarowanie.

Bądź na bieżąco

NASZE OSIĄGNIĘCIA

0
KLIENTÓW
0 %
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ODWIEDZIN NASZEJ STRONY KAŻDEGO DNIA
0 Lat
NA RYNKU PRACY

NASZE AKTUALNE ARTYKUŁY

Poszukiwania sprawdzonych noclegów

Razem z narzeczonym marzyliśmy o tym, żeby pojechać na wakacje w góry. Chcieliśmy jednak ominąć najbardziej turystyczne miejscowości. Zależało nam na tym, aby pojechać w jakieś ciche i sprawdzone miejsce.…
tkanina-baweniana-wzory.jpg

Potrzebowałam tkaniny bawełnianej

  Jestem krawcową. Rzadko kiedy mam czas szyć coś dla siebie, ale ostatnio postanowiłam zrobić wyjątek. Moja przyjaciółka już niedługo brała ślub, a ja miałam zostać jej świadkową. Potrzebowałam pięknej…