Gdzie można wypożyczyć luksusowe auto sportowe?

Gdzie można wypożyczyć luksusowe auto sportowe?

Każdy, kto ma prawo jazdy, może skorzystać z ofert wypożyczalni samochodowych. W większości takich firm można wypożyczyć auta miejskie, rodzinne czy eleganckie limuzyny. Mało jest natomiast wypożyczalni, w których można sobie wynająć luksusowe auta sportowe. Chodzi o takie auta, którymi jazda wciska w fotel niczym w samolocie odrzutowym.

Super bryki w polecanej cieszyńskiej wypożyczalni

polecana wypożyczalnia samochodów w cieszynieJest takie jedno miejsce na mapie Polski, z którego można odjechać nawet grubo ponad dwieście na godzinę. Pamiętajmy tylko, że jazda z taką prędkością jest oczywiście zabroniona na polskich drogach. W każdym razie do żądnych emocji i adrenaliny swoją ofertę kieruje polecana wypożyczalnia samochodów w Cieszynie, w której można wynająć najnowocześniejsze sportowe super bryki. Wypożyczają tam samochody o wartościach grubo ponad milion złotych, ale wypożyczający muszą spełniać kilka wymagań. Żeby wypożyczyć tam samochód trzeba mieć skończone więcej niż ćwierć wieku i prawo jazdy przynajmniej od pięciu lat. Poza tym trzeba też wpłacić kaucję, która wynosi okrągłe dziesięć tysięcy złotych. Jest to kaucja zwrotna, która zabezpiecza właściciela tych kosmicznych pojazdów przed ewentualnymi szkodami wewnątrz samochodów. Każdy, kto chce taki super samochód wypożyczyć, musi się wcześniej zapisać w kolejce. Pomimo tego, że jedna doba wynajmu to średnio pięć tysięcy złotych to zapisy na auta przyjmowane są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Wypożyczalnia w Cieszynie jest jedną z kilku w kraju, w których można wypożyczyć super auto i wybór jest naprawdę duży. Można wynająć samochód marzeń, ale trzeba na niego naprawdę uważać. Auta w tej wypożyczalni mają po kilkaset koni, a delikatne wciśnięcie pedału gazu powoduje przeciążenie kilku sił grawitacji. To naprawdę wyjątkowe miejsce na motoryzacyjnej mapie kraju.