Handel posadzkami z Wrocławia

Handel posadzkami z Wrocławia

Jakiś czas temu zacząłem szukać pracy. Tak na prawdę nie miałem żadnych poważnych kryteriów i chciałem tylko trochę zarobić. Okazało się, że pewna spora firma potrzebuje przedstawicieli handlowych.

Sprzedaż solidnych posadzek 

solidne posadzki przemysłowe z WrocławiaWtedy uznałem, że to będzie dla mnie najlepsza okazja i warto się tym zainteresować. Na miejscu dowiedziałem się, że miałbym sprzedawać różnego rodzaju posadzki. Przyznam szczerze, że na początku byłem co do tego bardzo sceptyczny. Nie wiedziałem jak się wszystko potoczy. Zachęciły mnie oferowane szkolenia, możliwość rozwoju oraz wysoka stawka godzinowa. Stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i przyjmę ofertę pracy. Pierwsze dwa tygodnie wiązały się ze szkoleniami. Musiałem dowiedzieć się czym są nasze posadzki, jakie są ich rodzaje, struktura oraz jakich technik używać w sprzedaży. Oczywiście w pracy zawodowej przedstawiciela handlowego zorientowałem się, że solidne posadzki przemysłowe z Wrocławia czasami sprzedają się same. Nie usiałem długo przekonywać potencjalnych klientów. Najtrudniejszym krokiem było przygotowanie bazy klientów. Nie każdy dobrze reagował na telefony i czasami postanowiłem wyjechać w teren. Nasze solidne posadzki przemysłowe miały spore zastosowanie i najlepszymi klientami były firmy. Nasza specjalna oferta miała w zanadrzu okazyjne promocje i ktoś kto z nami długo współpracuje mógłby otrzymywać korzystne ceny. Oczywiście moim zadaniem były również ankiety. Jako sprzedawca solidnych posadzek musiałem zbierać opinie od użytkowników.

To było bardzo skomplikowane ale na szczęście dawałem radę. Zależało mi na tym aby znać opinię jakim towarem handluję. Znając jego potencjalne wady oraz zalety było mi o wiele łatwiej. Także nasz zarząd cenił sobie konstruktywną krytykę i można było przedstawiać swoje opinie.