Hurtownia hydrauliczna sponsorem grzejników dekoracyjnych

Hurtownia hydrauliczna sponsorem grzejników dekoracyjnych

grzejniki dekoracyjne

Oglądałam program o remoncie w mieszkaniu u bardzo biednej rodziny. Do programu telewizyjnego złasiła rodzinę szkoła, która uczyła trojkę dzieci. Szkoła wiedziała od dzieci, że ich rodzice nie mają pracy i utrzymują się tylko z dorywczej pracy taty.

Grzejniki dekoracyjne a kanałowe

grzejniki dekoracyjneGrzejniki kanałowe, które posiadali w domu były zepsute. W zimie nie można było nimi ogrzewać mieszkania. Grzejniki kanałowe powinny zostać wymienione ale rodziny nie było na to stać. Program bardzo mnie wzruszył ale pocieszający był koniec. Okazało się, że rodzina dostała się do programu telewizyjnego. Grzejniki kanałowe zostały wymienione. Sklep hydrauliczny, który brał udział w całym projekcie zamawia swoje towary z hurtowni, która jest blisko mojego dziadka. Dziadek mieszka w centrum miasta Warszawa i pamiętam tą hurtownię bo wiele razy z nim do niej chodziłam. Hurtownia hydrauliczna zawsze była chwalona przez mojego dziadka. Program był ciekawy i pozytywnie się skończył. Ludzie bardzo zjednoczyli się w pomocy. Hurtownia hydrauliczna za darmo postanowiła sfinansować montaż grzejników. Solidnie wykonane grzejniki dekoracyjne, które zostały zamontowane są o wiele lepsze niż kanałowe, które miały być wykorzystane do tego projektu. Rodzina nie musiała nic płacić za lepsze grzejniki, które zostały zamontowane. Jak się okazało na koniec sklep hydrauliczny oszukiwał sprzedawcy i zaproponowano pracę kobiecie, która od pięciu lat była na bezrobociu.

Sklep hydrauliczny znajdował się dwie ulice od remontowanego mieszkania. Na początku zapewniał solidne szkolenie z całego asortymentu. Mama zgodziła się. Dzieci ucieszyły się, że mają pięknie wyremontowane mieszkanie. Najbardziej spodobały im się grzejniki dekoracyjne i już nie mogły doczekać się zimy, żeby móc je przetestować. Oby więcej takich programów.