Istotne informacje o badaniu żywej kropli krwi

Istotne informacje o badaniu żywej kropli krwi

 

Jestem wielkim fanem zarówno medycyny alternatywnej jak i klasycznej. Obie uznaję za naprawdę wspaniałe i wzajemnie się dopełniające. Przede wszystkim różnicą między nimi jest inne podejście do chorób, jednak uważam że warto z każdej z nich coś czerpać. Przede wszystkim jeśli chodzi o diagnostykę to warto się zapoznać z konkretnymi badaniami.

Na czym polegają badania żywej kropli krwi?

badanie żywej kropli krwiW przypadku medycyny alternatywnej wielki rozgłos zaczęło mieć pewne szczególne badanie dotyczące żywej kropli krwi. Chodzi tu o pobranie kropli krwi, która przez jakieś dwadzieścia do czterdziestu minut ma być nadal żywa, a w tym czasie pod mikroskopem obejrzeć ją w poszukiwaniu grzybów, pasożytów, bakterii czy toksyn. Dzięki temu można zdiagnozować co w nas przysłowiowo siedzi. Oczywiście nie mówię że należy porzucić medycynę klasyczną, jednak warto zapoznać się z tą metodą i choć raz wypróbować, żeby być pewnym co do swojego organizmu. Należy jednak pójść do profesjonalnego gabinetu, który zadba o dobrą dezynfekcję ranki i odpowiednie badanie żywej kropli krwi. Dopiero w takim miejscu można być pewnym co do skutecznego wykonania takiego badania. Poza tym z pewnością warto dowiedzieć się więcej na temat tego badania, które ciągle zyskuje coraz więcej zwolenników. w Internecie jest dostępnych wiele artykułów opisujących dokładnie czego można się spodziewać po tym badaniu, dlatego zachęcam także do ich przeczytania by poznać wszelkie za i przeciw. Powinniśmy otworzyć nasz umysł na nowe sposoby leczenia i diagnozowania chorób, nie warto ograniczać się tylko do jednego rodzaju medycyny.

Medycyna alternatywna posiada naprawdę wiele różnych zabiegów, należy się z nimi zapoznać i zobaczyć czy działają w waszym przypadku. Każdy z naszych organizmów jest inny, dlatego dobrze jest zbadać je na różne sposoby. Dowiemy się dzięki temu czy na pewno tryskamy zdrowiem, czy też są jakieś problemy z nim o których jeszcze nie wiemy.