Jaki jest najlepszy eyeliner?

Jaki jest najlepszy eyeliner?

Przez długi czas nie potrafiłam namalować sobie na powiece prostej, upiększającej oko kreski eyelinerem. Bardzo podoba mi się to jak kreska potrafi odmienić oko i sprawdzić, że wydaje się ono większe, a spojrzenie bardziej głębokie. Taki makijaż bardzo mi pasuje, a więc przyrzekłam sobie, że będę ćwiczyć tak długo aż nauczę się robić perfekcyjną kreskę eyelinerem.

Malowanie kresek eyelinerem w pisaku jest proste

eyeliner w pisakuPrzez długi czas próbowałam robić kreski różnymi eyelinerami, również takimi drogimi ale najczęściej kreska na powiece nie prezentowała się tak dobrze jakbym sobie tego życzyła. Wydawało mi się, że po prostu nie mam talentu do tego typu makijażu, ale prawda okazała się inna. Po prostu używałam złego produktu, a mianowicie zawsze kupowałam żelowe eyelinery w słoiczku, które choć są bardzo dobre i polecane przez wiele kobiet, to jednak nie sprawdzają się u mnie. Kiedy kupiłam sobie swój pierwszy eyeliner w pisaku okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę. Już przy pierwszym użyciu udało mi się narysować bardzo ładne kreski, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Rysowanie kresek eyelinerem w pisaku jest niezwykle proste. Trzeba tylko wybrać taki eyeliner, który ma bardzo cienki pędzelek – wtedy namalowanie kreski to czysta przyjemność. Mój ulubiony eyeliner kupuję w drogerii. Nie jest drogi, ale jego kolor jest niezwykle głęboki, jest matowy (czyli tak jak lubię), a co najważniejsze świetnie utrzymuje się przez cały dzień na oku.

Myślę, że każdy, kto nie do końca radzi sobie z rysowaniem prostej, dobrze zakończonej kreski na powiece powinien spróbować eyelinera w pisaku. Technika jest oczywiście bardzo ważna i kresek trzeba się nauczyć robić, ale produkt jaki używamy też jest bardzo ważny. Będąc początkującym dobrze sobie ułatwić zadanie i zaopatrzyć się w dobry eyeliner, który będzie trwały i komfortowy w używaniu.