Jaki waporyzator wybrać?

Jaki waporyzator wybrać?

 

Urządzenia do waporyzacji cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Zwłaszcza wśród konsumentów medycznej marihuany CBD, albowiem odparowywanie składników czynnych tyczy się obecnie tylko produktów konopnych, lekarstw i olejków do aromaterapii.

Ile kosztują dobre waporyzatory?

waporyzatorJeżeli chcemy kupić vaporizer, do wyboru mamy urządzenia stacjonarne i przenośne. Które z nich sprawdzą się lepiej? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, albowiem każdy szuka czego innego i ma inne preferencje. Natomiast uczciwie, bo obiektywnie, trzeba przyznać iż waporyzatory stacjonarne są dużo bardziej wydajne. Oznacza to, że z takiej samej ilości suszu CBD odparuje znacznie więcej składników aktywnych niż vaporizer przenośny. Jest to ściśle związane z generowaną przez te urządzenia mocą, której źródłem jest prąd. Natomiast waporyzator przenośny dysponuje jedynie baterią, której moc nie może równać się z urządzeniem podłączonym do prądu. Jednakże mocną zaletą urządzeń przenośnych jest co innego, mianowicie dużo większy komfort korzystania. Bowiem możemy zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie i skorzystać z waporyzacji w dowolnej chwili. Tej swobody nie mamy natomiast w przypadku korzystania z vaporizerów stacjonarnych, w wypadku, których konieczne jest przebywanie w pomieszczeniu. Urządzenia stacjonarne i przenośne różni także cena, bowiem te pierwsze, od markowego producenta, możemy kupić za nieco ponad tysiąc pięćset złotych, a kompaktowe to wydatek dwa, czasem trzy razy mniejszy.

Każdy, komu zależy na wydajności przyjmowania leczniczego CBD, powinien rozważyć korzystanie z waporyzacji. Zwłaszcza, że w przypadku tej bardzo efektywnej i bezpiecznej metody znacznie spada zużycie suszu, co z czasem powoli zrekompensować zakup dobrego vaporizera.