Jubileusz w firmie – fotografia biznesowa

Jubileusz w firmie – fotografia biznesowa

fotografia biznesowa

W tym roku firma, w której pracuje obchodzi swój jubileusz. W sumie będzie to już dwadzieścia pięć lat od momentu powstania firmy. Dla mojego szefa jest to bardzo ważne by w jakiś sposób uczcić tę rocznicę.

Fotografia biznesowa wyszła znakomicie

fotografia biznesowaW sumie firma bardzo dobrze prosperuje i można powiedzieć, że z roku na rok jest lepiej. W sumie szef bardzo dobrze lokuje pieniądze i dobrze zarządza firmą, która naprawdę cały czas się rozwija. Szef stwierdził, że taką rocznicę uczci w ten sposób, że powstanie jubileuszowy album ze zdjęciami i opisaną historią całej firmy. W albumie mieli znaleźć się wszyscy pracownicy i ich krótkie historie dotyczące firmy i tego w jaki sposób się tu znaleźli. W sumie zostało do tego zatrudnione najlepsze studio fotograficzne w Warszawie, lub prawie najlepsze. W sumie miała to być fotografia artystyczna, czyli pracownicy mieli mieć zrobione naprawdę fajne sesję z pomysłem. Jednak szef stwierdził, że tania fotografia biznesowa będzie w tym wypadku bardziej pasująca. Po prostu stwierdził, że album będą oglądać kontrahenci i może nawet przyszli i obecni klienci firmy dlatego najlepiej jeśli będzie to bardziej oficjalny wygląd. W sumie taki wygląd świadczy jednak w jakimś stopniu o profesjonalizmie. W sumie zdjęcia zostały zrobione podczas normalnego dnia pracy. Każdy z pracowników miał robione zdjęcia po kolei i dlatego też jakoś specjalnie nie wpłynęło to naszą pracę tego dnia. Szef zorganizował też bardzo dużą imprezę z cateringiem. Catering był zamówiony z najlepszej restauracji w mieście. W sumie muszę przyznać, że impreza była bardzo udana.

Dla szefa wszyscy pracownicy złożyli się na prezent. I szef dostał piękny proporczyk drewniany z dedykacją. W sumie był wzruszony gdy ją czytał. A album ze zdjęciami muszę przyznać, że wypadł naprawdę dobrze.