Kolacja w luksusowej restauracji

Kolacja w luksusowej restauracji

Kiedy Magda pierwszy raz pojawiła się na zajęciach, to od razu się w niej zakochałem. Właśnie o takiej kobiecie marzyłem i za wszelką cenę chciałem się z nią umówić. Miałem dużo zajęć, na które również uczęszczała Magda i dzięki temu mogłem z nią szybko nawiązać kontakt.

Zaproszenie dziewczyny na randkę do luksusowej restauracji

restauracja w Jeleniej GórzeZanim zdecydowałem się zaprosić Magdę na pierwszą randkę, to długo się wahałem. Nie byłem pewny, czy była mną zainteresowana w taki sam sposób jak ja nią, ale musiałem zaryzykować. Zanim jednak odważyłem się zaprosić Magdę na randkę, to sprawdziłem jaka restauracja w Jeleniej Górze była najlepsza. Chciałem wybrać idealne i luksusowe miejsce na takie spotkanie, ponieważ Magda była dla mnie ważna i chciałem jej zaimponować. Sprawdziłem kilkanaście restauracji zanim zdecydowałem się na tę konkretną. Postanowiłem też zjeść w niej posiłek, żeby sprawdzić czy jedzenie było dobre oraz sprawdzić klimat. Wszystko zdecydowanie mi odpowiadały i już wiedziałem, że na pierwszą randkę zaproszę Magdę do tej konkretnej restauracji. Cieszył mnie fakt, że w restauracji dostępna była możliwość rezerwacji stolika i nawet czas oczekiwania nie był długi. Postanowiłem jednak zarezerwować stolik od razu, bo coś czułem, że Magda przyjmie moje zaproszenie. Wiedziałem też, że miała wolny sobotni wieczór. W piątek po zajęciach zapytałem ją, czy wybierze się ze mną do restauracji na kolację w sobotę a ona się zgodziła. Restauracja jej się spodobała.

Restauracja, którą wybrałem była najlepsza. Obsługa kelnerska była na najwyższym poziomie i nasz stolik był obsługiwany bardzo profesjonalnie. Magda jak się okazało, była mną również zainteresowana i długo czekała, aż w końcu ją zaproszę na randkę. Dobrze, że się w końcu odważyłem.