Kolega pracuje w hurtowni rolet

Kolega pracuje w hurtowni rolet

rolety

Mam kolegę, który pracuje w hurtowni rolet. Hurtownia ta znajduje się w Bydgoszczy i jest tak naprawdę jedną z wielu takich hurtowni. Kolega w tej hurtowni pracuje jako przedstawiciel. Przyjmuje zamówienia, jeździ na wymiary. Ogólnie zajmuje się także pozyskiwaniem klientów chociaż najczęściej klienci trafiają do niego sami.

Zastanawiało mnie, jakie hurtownia ma rolety

roletyPo prostu pracuje już tam tyle lat, że w tym momencie głównie pracuje przez polecenie innych zadowolonych klientów. W tym momencie taka praca to czysta przyjemność. Jeśli zajmuje się tylko obsługą klientów, którzy sami do niego trafiają do jest naprawdę na wygranej pozycji. Kolega jest bardzo zadowolony ze swojej pracy. Pytałam się go ostatnio jakie ciekawe rolety w Bydgoszczy mają w tej hurtowni. Jednak każda hurtownia charakteryzuje się jakimiś wybranymi. Kolega powiedział mi, że mają naprawdę duży wybór i tak naprawdę mają pewnie wszystko to co mają także i inne hurtownie. Kolega powiedział, że przede wszystkim sprzedaje rolety wewnętrzne bo one są jednak najbardziej popularne. Takie rolety materiałowe są najpopularniejsze, oczywiście mogą się znacznie różnić od siebie chociażby stopniem przepuszczalności światła. Teraz jest moda na rolety dzień noc, które wyglądają inaczej niż takie standardowe, klasyczne. Jednak najczęściej są montowane tylko w jednym pomieszczeniu w domu. Po prostu gdy są w każdym pomieszczeniu nie wygląda to już tak dobrze. Dzięki nim można uzyskać różne efekty wizualne okna. Czasem kolega sprzedaje też małe roletki na male okna. Takie małe roletki zamawiane są najczęściej do pomieszczeń takich jak ubikacja bo tam właśnie najczęściej są montowane małe okna.

Tak naprawdę dobrze, że kolega pracuje w tej hurtowni. Wiem, że gdy sama będę potrzebowała zmienić rolety w moim mieszkaniu to poproszę wtedy jego o pomoc.