Koleżanka kupuje dom drewniany z bali pod klucz

Koleżanka kupuje dom drewniany z bali pod klucz

domy drewniane z bali

Niedawno całkiem przypadkiem spotkałam swoją dawno niewidzianą koleżankę. Razem chodziłyśmy zarówno do szkoły podstawowej i szkoły średniej. Koleżankę spotkałam w biurze nieruchomości.

Domy drewniane szybko budowane

domy drewniane z baliOkazało się, że teraz tu pracuje. A ja byłam akurat spytać się z koleżanką o ofertę mieszkań. W sumie dobrze mieć w takim miejscu kogoś znajomego. Koleżanka jest osobą bardzo otwartą i moim zdaniem świetnie nadaję się na takim stanowisku. Koleżanka pokazała nam wszystkie oferty. Myślę, że oferty te były naprawdę interesujące. Jednak nie było w nich niczego tak interesującego że można by się było temu bliżej przyjrzeć. Koleżanka powiedziała jednak,że ma jeszcze coś extra, ale nie jest to oferta dla wszystkich bo to znajduje się poza miastem ale blisko. Mianowicie są zbudowane domy z bali, które kosztują praktycznie tyle co duże mieszkanie. O i ta oferta wydała się nam interesująca. Są to domy z bali pod klucz już praktycznie wykończone. Te regionalne domy drewniane z bali będą gotowe do zamieszkania już za miesiąc. Praktycznie wszystkie te domy drewniane pod klucz zostały sprzedane i został tylko jeden. Koleżanka powiedziała, że są to oczywiście domy z bali całoroczne czyli są to normalne domy. Koleżanka powiedziała też, że tej oferty nie pokazuje wszystkim tylko nielicznym. Moja koleżanka, z którą przyszłam do biura była naprawdę zadowolona z tego pomysłu. Stwierdziła, że w sumie to byłoby ją stać na taki dom i dlatego też chciałaby go jak najszybciej obejrzeć. A obejrzeć mogła go już następnego dnia. Ja niestety nie miałam już czasu żeby z nią tam jechać.

Jednak koleżanka zadzwoniła do mnie po tym gdy go obejrzała i stwierdziła, że go kupuje. Powiedziała, że dom jest idealny i nawet nie spodziewała się tego, że będzie mieszkała w takim pięknym miejscu.