Kolorowe zestawy kocyków i poduszek dla niemowlaka

Kolorowe zestawy kocyków i poduszek dla niemowlaka

Wyprawka dla niemowlaka wiąże się z zakupami wielu przedmiotów, o których istnieniu nawet nie słyszeliśmy. Podstawą jest kołyska albo drewniane łóżeczko. Musimy także zakupić wózek, przewijak dla dziecka czy wanienkę. Do tego dochodzą ciuszki, specjalistyczne nieuczulające kosmetyki, nie wspominając o smoczkach czy butelkach do mleka. 

Wózek z miękkim i antyalergicznych kocykiem

kocyk dla niemowlakaWspomnieć należy także o zestawie pościeli dla naszego niemowlaka. Przede wszystkim potrzebujemy ich kilka. Najmniejszą uwagę należy przywiązywać do poduszek, bo dzieci do drugiego roku życia z nich nie korzystają. Służą one jedynie do tego, aby podnieść nieco ich wysokość leżenia. Niezbędny natomiast jest kocyk dla niemowlaka. Należy szukać produktów wykonanych z najwyższej jakości tkanin, najlepiej bawełny. Ważne, aby były antyalergiczne i nie mechaciły się. Kocyki powinny być również wykonane z tkaniny z sylikonem. To dodatkowo podniesie komfort snu i przekładania dziecka. Są one znacznie bardziej ciepłe i przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Kocyk dla niemowlaka jest niezbędny w także w wózku. Stanowi on dodatkowe zabezpieczenie, w szczególności w okresie zimowym. Ponadto doskonale nadaje się nie tylko jako przykrycie, ale powierzchnia do leżakowania. Bardzo często można zakupić takie kocyki w zestawach z poszewką i wypełnieniem do poduszki. Warto zainwestować w taki zestaw. Będzie to także idealny prezent dla młodej matki. Takich dodatków nigdy nie jest za dużo, bo można je użyć w wielu miejscach.

Jeżeli jesteście rodzicami chrzestnymi to możecie rozejrzeć się za kompletami kocyka i poszewek z dedykacją. Wyszyte na tych tkaninach imię oraz data narodzin dziecka sprawi, że otrzyma on od Was prezent pamiątkę na całe życie. Poszukajcie więc kolorowego i delikatnego koca dla niemowlaka, który pobudzi jego zmysł dotyku oraz wzroku.