Kupno umywalki stojącej

Kupno umywalki stojącej

 

Ostatnio pękła mi w łazience umywalka. W sumie nie powinnam się temu dziwić, ponieważ była ona już dosyć stara i od dawna dziwiłam się, że jeszcze działa. Teraz jednak stanęłam przed koniecznością wyboru nowej umywalki. Okazało się, że w sklepach jest bardzo duży wybór tego typu armatury łazienkowej, dlatego z początku nie wiedziałam, na co powinnam się zdecydować.

Zalety umywalek stojących

umywalki stojącePo dłuższym zastanowieniu zdecydowałam, że najlepsze będą dla mnie nowoczesne umywalki stojące. Takie sprzęty są niezwykle wygodne i wymagają mniejszej ingerencji przy montażu niż zabudowane umywalki łazienkowe. W jednym z okolicznych sklepów, bez problemu dostałam umywalkę stojącą, która była wysokojakościowa i świetnie sprawdzała się w mojej łazience po remoncie. Wykonana była ona z ceramiki sanitarnej. To bardzo wytrzymałe tworzywo, które nie rysuje i jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Umywalka posiadała opływowy kształt, dzięki czemu brud nie gromadził się w zakamarkach i można było z łatwością ją umyć i opłukać z detergentów. Sprzęt ten posiadał trzyletnią gwarancję producenta, co w pewnym sensie zapewniało mnie o jego wytrzymałości i trwałości. Zdecydowałam się na wybór umywalki w śnieżnobiałym kolorze. Miała ona odpowiednie wymiary i bez problemu mieściła się w mojej niewielkiej łazience. Bardzo spodobał mi się również fakt, że miała ona zabezpieczony odpływ.

Dzięki specjalnej siateczce w odpływie miałam pewność, że nawet jeśli coś wpadnie mi do umywalki, woda „nie porwie” tego od razu głęboko w odpływ i do rur ściekowych, tak że nie będę już mogła tego odzyskać. To nie tylko zabezpieczenie przed przypadkowym zgubieniem np. pierścionka, ale także gwarancja, że umywalka nie będzie zbyt często się zatykać. Cieszę się, że udało mi się ją dostać w tak niskiej cenie.