Kupuję siostrzenicy biżuterię celebrytki

Kupuję siostrzenicy biżuterię celebrytki

 

Moja siostrzenica rośnie jak na drożdżach. Niedawno poszła do gimnazjum i dopiero widzę jak te lata uciekają. Teraz zaprosiła mnie na swoje urodziny, dlatego postanowiłam zapytać ją wprost co chciałaby ode mnie dostać w prezencie.

Udało mi się znaleźć bardzo modną biżuterię celebrytki

biżuteria celebrytkiMoja siostrzenica jeszcze się nie maluje, ale uwielbia się stroić. Dużą wagę przykłada również do biżuterii. Ma jej całą szkatułkę. Zaskoczyłam się więc jak poprosiła mnie, bym również biżuterię jej kupiła. Doskonale wiedziała co chce dostać. Spodobała jej się biżuteria celebrytki, którą widziała w jednym z magazynów i wie, że jest ona do kupienia. Poprosiłam, żeby dała mi jak najwięcej szczegółów co pozwoli mi na trafione zakupy. Uwielbiam tę dziewczynę i kupię jej wszystko, czego tylko zapragnie. Dlatego ta biżuteria celebrytki była dla mnie priorytetem. Do urodzin zostały dwa miesiące i miałam mnóstwo czasu. W moim ulubionym sklepie jubilerskim niestety nie było tej biżuterii, dlatego zajrzałam do sklepu internetowego. Nie zaskoczyłam się, że ta biżuteria celebrytki była tam dostępna, ponieważ obecnie jest dość modna i bardzo często kobiety ją kupują. Zamówiłam dokładnie taki zestaw, o który poprosiła mnie siostrzenica. Zapłaciłam stosunkowo niewiele, dlatego dokupiłam jej piękne kolczyki z tej serii. Nie wspominała, że chce kolczyki, ale wiem, że będzie bardzo zadowolona za dostanie cały komplet. W dniu urodzin już miałam przygotowany prezent i wiedziałam, że dziewczyna na pewno będzie bardzo zadowolona.

Oczywiście biżuteria, którą kupiłam była idealnie dobrana. Kolczyki mojej siostrzenicy tak bardzo się spodobały, że od razu je założyła. Cały komplet nosi codziennie i chwali się wśród swoich koleżanek. Jestem z tego bardzo zadowolona.