Kursy językowe mojej przyjaciółki

Kursy językowe mojej przyjaciółki

kursy językowe

Moja przyjaciółka ma ostatnio bardzo dużo obowiązków. W sumie mogę powiedzieć, że praktycznie wcale się ostatnio nie widujemy. Czego bardzo mi brakuje. W sumie kiedyś widywałyśmy się praktycznie codziennie.

Jak ona znajduje czas na te kursy językowe?

kursy językowe

Teraz są to naprawdę sporadyczne spotkania. I kiedyś nawet gdy się nie widziałyśmy to potrafiłyśmy rozmawiać z sobą godzinami przez telefon. Teraz tego nie ma. Czasem wymienimy się jakimś zdawkowym sms i tyle. Co wcale nie oznacza, że nasze relacje są gorsze. Po prostu mamy coraz mniej czasu wolnego a szczególnie moja przyjaciółka, która ostatnio ma bardzo dużo obowiązków. A szkoda, bo mieszkamy w tym samym mieście czyli Bydgoszczy i jest to trochę dla mnie nienaturalne widzieć się tak rzadko z bliską osobą. Przyjaciółka nie dość, że pracuje dosyć długo, po pracy musi szybko odebrać dziecko ze żłobka to jeszcze ostatnio chce robić jeżyk angielski przez skype co dla mnie jest już przesadą. Nie mam pojęcia jak ona znajdzie jeszcze czas na te kursy językowe w Bydgoszczy, które zresztą teraz w pracy nie są jej chyba do niczego potrzebne. Jednak przyjaciółka uważa, że nauka angielskiego jest dla niej bardzo ważna i zrobi naprawdę wiele by móc się uczyć. W sumie może i szkoła językowa to dobry pomysł tylko naprawdę nie wiem, że ona da sobie z tym wszystkim radę. W sumie namawiała mnie bym też zaczęła się uczyć, że przecież język angielki zawsze może się przydać. Jednak ja gdy wrócę po pracy do domu tak naprawdę nie mam już na nic siły. Najchętniej wtedy bym się po prostu położyła do łóżka.

No może gdybym miała inną pracę to miałabym jeszcze siłę i ochotę na to by coś robić. ale przynajmniej w obecnej sytuacji nie nadaje się do tego. Przyjaciółka jest jednak dużo lepiej zorganizowana ode mnie skoro skoro jakoś potrafi połączyć tak wiele spraw.