Kuzynka jest terapeutą dzieci

Kuzynka jest terapeutą dzieci

Moja kuzynka jest dziewczyną, która od dawna uwielbiała zajmować się dziećmi. Wcale nie zdziwiło mnie to gdy skończyła pedagogikę a także psychologię. Potem robiła sobie także specjalne uprawnienia żeby móc pracować z dziećmi, które mają problemy. 

Zakup sprzętu do integracji sensorycznej

sprzęt do integracji sensorycznejPrzez wiele lat prowadziła bowiem zajęcia integracji sensorycznej, które przynosiły bardzo dobre efekty. W sumie w pewnym momencie swojego życia doszła do wniosku, że mogłaby robić to już na własną rękę. W końcu potrafi to robić i zna ludzi, którzy chętnie by z nią pewnie współpracowali. Chciała otworzyć miejsce gdzie będzie mogło przychodzić jeszcze więcej dzieci niż te, w którym pracowała do tej pory. Bo jednak jak się okazuje potrzeby są bardzo duże. Oczywiście początki nie były łatwe. Musiała postarać się o wszystkie pozwolenia. Jednak gdy było to już spełnione mogła zacząć własną działalność w tym zakresie. Potrzebowała jednak sprzęt do integracji sensorycznej i to najnowszy. Ciągle w tej sferze jest wiele nowości. Kuzynka postarała się kupić sprzęty takie, które będą najlepiej działały na dzieci. Chciała żeby były one jak najlepsze bo jednak to od nich właśnie dużo w tej terapii zależy. Były to różnego rodzaju sprzęty wyglądające jak interesujące zabawki. Gdy byłam na sali służącej do tych zajęć zauważyłam, że są tam na przykład jakieś takie beczki terapeutyczne czy deski rotacyjne. Takie rzeczy są bardzo pomocne. Kuzynka powiedziała mi, że znalazła dobry sklep internetowy gdzie to wszystko mogła zamówić.

I jeszcze przy większym zamówieniu tego sprzętu otrzymała dosyć duży rabat. Co na początku działalności było dla niej niezwykle ważne. Teraz przychodzą już dzieci na zajęcia i bardzo im się podoba sala zajęć. Jest dla nich bowiem bardzo interesująca.