Leczenie nerwicy – terapia potrzebna od zaraz !

Leczenie nerwicy – terapia potrzebna od zaraz !

Cześć mam na imię Mateusz, skończyłem 19 lat i niedługo rozpocznę nowe życie. Już za niecałe dwa tygodnie moim nowym miejscem zamieszkania będzie miasto Kraków. Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ udało mi się dostać na wymarzone studia i samo miasto od dziecka bardzo mi się podobało.

Warto szukać dobrej i sprawdzonej pomocy

leczenie nerwicyNiestety od pięciu lat choruję na Zaburzenia afektywne i nerwicowe, w związku z tym pozostaję pod stałą opieką psychologa i psychiatry. Dlatego też tak ważne jest dla mnie, aby jeszcze przed przeprowadzką znaleźć jakiś dobry gabinet, w którym mógłbym kontynuować moje konsultacje psychologiczne. Oczywiście moja Pani psycholog zapewni mi namiary do jakiegoś gabinetu, jednak ja chciałbym się zorientować w opinii publicznej. Jakie waszym zdaniem są najlepsze gabinety psychologiczne, psychoterapeutyczne w Krakowie? Naprawdę zależy mi na jak najlepszych i sprawdzonych specjalistach, w końcu dobrze wiecie, że rekomendowane leczenie nerwicy w Krakowie to nie jest prosta sprawa. Podobnie z resztą jak leczenie depresji. Bardzo chciałbym, żeby zajmowali się mną specjaliści z najwyższej półki. Nie mogę się już doczekać tych wszystkich zmian. Jestem strasznie na to wszystko nakręcony, mam tylko nadzieję, że to nie jest kolejny epizod manii. Żartuję oczywiście! Po prostu bardzo się cieszę, że w końcu będę się uczył interesującej mnie wiedzy, będę spotykał nowych ludzi i żył, jak każdy młody człowiek. Rodzice bardzo się martwią, dlatego też tak ważne jest dla nich kontynuowanie leczenia, z resztą dla mnie też jest.

Tak jak wspomniałem wcześniej czekam na wasze informacje dotyczące godnych polecenia gabinetów psychologicznych/terapeutycznych w Krakowie. Będę bardzo wdzięczny za waszą pomoc. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu. Trzymajcie się bardzo ciepło, Mateusz