Magazyn z meblami i bramy rolowane

Magazyn z meblami i bramy rolowane

napęd do bramy

Pracuję w dość dużym sklepie z meblami, ale raczej prawie nigdy nie wychodzę na główną salę sprzedażowa, gdyż pracuję w magazynie tego sklepu. Nawet odpowiada mi taka praca, nie mam styczności z trudnymi klientami, którzy na dodatek potrafią być bardzo wybredni.

Bramy rolowane – praktyczne rozwiązanie

napęd do bramy

Mam cisze i spokój w magazynie. Oprócz mnie pracuje tam wiele innych osób, ale wszyscy się bardzo dobrze dogadujemy. Bardzo dobrze nam się współpracuję. Ja głównie zajmuję się dostawami, które do nas przychodzą oraz które my wysyłamy do klientów. Mamy aż dziesięć wejść garażowych, gdzie na każdym wejściu mamy zamontowane bramy szybkobieżne. W środku też mamy wydzielone pomieszczenia, gdzie są też wejścia, zabezpieczone bramami, ale tu są raczej wykorzystane same kraty rolowane, tak aby każdy pracownik widział, co jest w danym pomieszczeniu. Mamy też osobne wejście dla klientów, którzy od nas coś kupili i mają własny transport i chcą koniecznie sami go zabrać, wtedy wpuszczamy ich do środka magazynu, gdzie już czekają na nich zapakowane meble, tam zamontowana jest wytrzymała brama rolowana. Wcześniej dostaję telefon od kierownika sali sprzedażowej, że ktoś podjedzie po swoje meble oraz dostaję informacje co trzeba zapakować i przygotować do transportu, pomimo, iż to klient sam będzie sobie transportował meble to i tak my je zabezpieczamy przed podróżą.

Wjazd to nic innego jak również brama rolowana, która jest automatycznie podnoszona. Klient musi przed wejściem zadzwonić w domofon oraz podać numer zamówienia inaczej takiego klienta nie wpuścimy. Są to środki ostrożności.