Mam wykonać dla klienta film 360

Mam wykonać dla klienta film 360

 

To była moja pierwsza praca po studiach i bardzo się starałem, żeby być najlepszym. Miałem ogromną wiedzę teoretyczną i potrzebowałem praktyki w dobrej firmie. Udało się taką pracę zdobyć i teraz jestem na dobrej drodze do kariery, która zapewne mnie czeka.

Robiłem mnóstwo filmów i się na tym znam

filmy 360Moje pierwsze zlecenie, które musiałem wykonać zupełnie sam wcale nie było takie łatwe. Klienta, który się do nas zgłosił interesowały filmy 360 i miałem się tym zająć. Miałem krótkie wprowadzenie w to wszystko, ale nie praktykowałem nic i nieco się obawiałem. Mariusz mi powiedział, że jest to bardzo proste i na pewno sobie poradzę. Dał mi kilka wskazówek i nawet pokazał swoje filmy 360, które kiedyś robił. zrobiłem to zlecenie i poradziłem sobie. Teraz to robię całą masę tego typu filmów i radzę sobie z tym znakomicie. Potrzebowałem takiego doświadczenie, ponieważ dzięki temu stałem się samodzielny. Teraz to nawet jak inni mają do zrobienia filmy 360 to przychodzą do mnie po poradę. To pierwsze zlecenie wiele mnie nauczyło. Wiedziałem, że jak się postaram to będzie mnie czekał sukces w tej firmie. Teraz to nawet klienci od razu proszą o to, żebym właśnie ja zajął się ich zleceniem, ponieważ jestem bardzo dokładny a moja praca im odpowiada. Mam swoich stałych klientów, którzy bardzo często dają mi różne zlecenia. To właśnie nakłoniło mnie do podjęcia pewnych kroków. Otóż zdecydowałem, że skoro posiadam już tak ogromne doświadczenie to założę własną firmę i będę robił filmy 360 dla swoich klientów.

Pomysł z działaniem na własną rękę okazał się trafny. Zyskałem na tym bardzo dużo i mam wielu zadowolonych klientów. Praca sprawia mi jeszcze więcej przyjemności i zarabiam o wiele lepiej. Nawet zdecydowałem się zatrudnić pracownika.