Mam zaprojektować dach nowego domu szefa

Mam zaprojektować dach nowego domu szefa

W naszej firmie wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Nie ma żadnych sporów czy niedomówień. Wszelkie konflikty są rozwiązywane na bieżąco. Dzięki temu cały czas panuje bardzo przyjemna atmosfera. Nasz szef to młody i fajny człowiek.

Szef osobiście mnie poprosił i zaprojektowanie dachu

dachy konstancin jeziornaPo ostatnim zleceniu zdecydował się na budowę domu. Dostał spory zastrzyk gotówki i właśnie na dom postanowił ją przeznaczyć. Powiedział, że podobają mu się takie domy, które mają nietypowe dachy konstancin jeziorna i chciałby mieć taki projekt. Ja w firmie ciągle projektuję dachy konstancin jeziorna i wiem co jest teraz modne oraz cenione przez naszych klientów. Szef o tym wiedział i skierował do mnie zapytanie czy mógłbym dla niego zaprojektować coś wyjątkowego. Pokazał mi jak ma wyglądać dom i już od razu nasunęło mi się na myśl całe mnóstwo pomysłów. Wiem jaki on ma gust i co go zadowoli. Mam projektować dach w godzinach pracy i zapłaci mi za to jak za standardowe zlecenie od klienta z zewnątrz. Przyjąłem jego ofertę i tak uczyniłem. Nie wiedziałem tylko jaki kolor miał wchodzić w grę i szybko sprawdziłem jaką chce mieć elewację. Dzięki temu będzie mi łatwiej sprostać jego oczekiwaniom. Dla tego człowieka pracuje się bardzo dobrze i bez względu na rodzaj zlecenia można uzyskać pomoc. Wiem, że on się świetnie na tym zna, ale wybrał mnie, ponieważ potrzebował pomysłu kogoś nie związanego z tematem. Jeżeli mój projekt mu się spodoba to mam nadzieję, że zdecyduje się go wykorzystać. Na to właśnie liczę.

Wykonałem kilka bardzo dobrych projektów, ponieważ chciałem, by szef miał większy wybór. Wszystkie go zachwyciły i miał problem z dokonaniem wyboru. Zapewnił mnie jednak, że na pewno skorzysta z mojej pomocy i jakiś projekt wykorzysta.