Mama częstuje mnie jogurtem domowym jogurt domowy

Mama częstuje mnie jogurtem domowym jogurt domowy

 

Nie mam pojęcia skąd moja matka bierze czas na te wszystkie obowiązki domowe. Ja to bym na pewno nie ogarnęła nawet połowy tego co robi moja mama. Imponuje mi ona swoją zaradnością i bardzo chciałabym być taka jak ona jest.

Mama robi świetne domowe jogurty

jogurt domowyW czwartek moja mama zadzwoniła do mnie, ponieważ chciała się pochwalić, że zrobiła jogurt domowy i miałam wpaść do niej na degustację. Zaimponowała mi mama tym wszystkim, ponieważ nigdy wcześniej się za to nie zabierała. Wiem, że taki jogurt domowy to świetna sprawa i cieszyłam się, że mama się zdecydowała go zrobić całkowicie sama. Pojechałam do niej od razu po pracy. Przyznam, że byłam bardzo głodna, ponieważ w pracy nie miałam czasu nawet zjeść śniadania. Wiedziałam, że jogurt domowy, który zrobiła mama na pewno będzie mi smakował. Ona jak już za coś się zabiera to robi to zdecydowanie najlepiej. Kiedy weszłam do mieszkania to mój brat już siedział przy stole i zajadał się jogurtem. Mama dodała owoce i płatki owsiane, dzięki czemu było to danie bardzo syte. Usiadłam także przy stole i zaczęłam jeść jogurt domowy, który zrobiła całkiem sama moja kochana mama. Pierwszy kęs był dla mnie piorunujący. Nigdy w życiu nie jadłam czegoś tak pysznego! W rzeczy samej taki jogurt domowy jest genialny a moja mama jest boginią gotowania. Ona bardzo lubi eksperymentować w kuchni i jak widać świetnie jej to wychodzi. Brat to zjadł chyba cztery porcje, ponieważ tak bardzo mu smakowało. Ja zjadłam aż dwie, bo nie jadłam czegoś tak pysznego wcześniej.

Mamę poprosiłam, by dała mi przepis na ten jogurt, ponieważ na pewno zrobię go w domu. Darek wraca z delegacji a on lubi takie jogurty. Zrobię mu tym na pewno bardzo miłą niespodziankę. Tego dnia najadłam się do syta i byłam zadowolona.