Markowe i różowe torebki jeszcze w modzie!

Markowe i różowe torebki jeszcze w modzie!

Pamiętacie może te czasy, kiedy nastąpił szał na modne różowe kolory. Pudrowy czy cukierkowy róż widniał wówczas na kobietach spacerujących po ulicach. Miały różowe płaszcze, kozaczki, a nawet torebki. Mi, jako kobiecie, która jest wręcz zakochana w tym kolorze – różowy się nigdy nie znudzi! Jest on dla mnie numerem jeden, dlatego posiadam kilka torebek w tym kolorze.

Wiele osób lubi różowe torebki

markowe torebkiTo prawda, wiele osób jest zwolennikiem, a właściwie zwolenniczkami różowego koloru. Ja i moje przyjaciółki na przykład uwielbiamy kolekcjonować różowe torebki będące dla nas szykiem mody. Różowy kolor torebek może mieć różne odcienie, ale jedno jest pewne – muszą być one markowe. Tylko markowe torebki to szyk klasy i mody. Nie ma mowy o tym, że będę inwestować w tanie i podrabiane produkty – wówczas można by je nazwać tandetą. markowe torebki pochodzące od najlepszych projektantów zwracają uwagę wielu. szczególnie są śliczne, gdy posiadają różowy kolor. Najmodniejsze teraz w sezonie są te, które są w odcieniu fuksji. Jest to żywy róż z domieszka koloru czerwonego. Zapewne kojarzycie go. Te modne torebki idealnie nadają się do wielu kolorów. Na przykład do granatu, pomarańczu, bieli i czerni. Torebka, jako dodatek może posiadać też różne rozmiary w zależności od potrzeb i od okoliczności. Prawda jest jedna – im bardziej oficjalnie, tym torebka musi być mniejsza.

Jak widać, torebki różowe jeszcze nie wyszły z mody. Wystarczy obejrzeć katalogi wielu projektantów, którzy oferują właśnie taki styl. Można tez wyjść na ulice wielkich miast i zauważyć, że część kobiet właśnie nosi różowe, markowe torebki. Ja też się do nich zaliczam i będzie to tak długo, aż kolor różowy całkowicie nie wyjdzie z mody. Póki co posiadam osiemnaście markowych torebek w różnych odcieniach różu.