Markowy zegarek dla syna na urodziny

Markowy zegarek dla syna na urodziny

 

Mój syn niebawem obchodził swoje osiemnaste urodziny. Miał już od jakiegoś czasu upatrzony prezent i chciał go dostać. Nie była to droga rzecz i obiecałam mu, że dostanie ode mnie ten prezent. Nie chciałam czekać do jego urodzin, tylko zegarek kupić już wcześniej.

Kupienie synowi zegarka cenionej marki

zegarki maurice lacroixSyn powiedział mi dokładnie jakiem marki zegarek chciałby dostać. Nie miał upatrzonego konkretnego modelu i zależało mu tylko na marce. Dlatego po zegarek mogłam pojechać sama. Wybrałam sklep, w którym dostępne były zegarki marki Maurice Lacroix, bo liczyłam, że znajdę tam coś interesującego. Syn nosił eleganckie ubrania i lubił koszule, dlatego byłam zdania, że elegancki zegarek tej marki pasował będzie do niego najbardziej. Zdecydowałam, że kupię synowi zegarek na bransolecie, ponieważ taki prezentował się elegancko i pasował do chłopaka w tym wieku. Sprzedawca zaprezentował mnie kilka zegarków na bransolecie i poprosiłam, żeby pomógł mi doradzić, który z nich wybrać na osiemnaste urodziny syna. Wskazał mi konkretny zegarek. Powiedział, że jego syn taki nosi, bo jest modny wśród młodzieży. Posłuchałam rady sprzedawcy i wybrałam polecony przez niego zegarek. Otrzymałam go w pięknym pudełku i dostałam nawet torebkę prezentową. Od razu jak syn tego dnia wrócił ze szkoły, to wręczyłam mu zegarek. Był zachwycony i od razu go ubrał. Cieszył się, że ma markowy zegarek, na którym tak mu zależało. W końcu osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, więc musiał dostać taki prezent.

Syn od razu następnego dnia ubrał zegarek do szkoły. Wszystkim kolegom chwalił się, że dostał go ode mnie na urodziny. Zegarek był wartościowy i prosiłam syna, żeby go pilnował. Syn potrafił dbać o wszystkie swoje rzeczy i byłam pewna, że z zegarkiem będzie tak samo.