Mąż naprawia samochód

Mąż naprawia samochód

Z mężem mamy kilkunastoletnie auto. Do tej pory nasz samochód sprawował się naprawdę bardzo dobrze. Nawet przy każdej możliwej okazji chwaliliśmy się znajomym, że nasz samochód mimo tego, że ma tyle lat tak dobrze się sprawuje. 

Zakup nowej części do zepsutego samochodu

części do samochodów markirenaultByliśmy z niego bardzo zadowoleni. Jednak nie mogło to przecież trwać wiecznie. W końcu w najmniej oczekiwanym momencie gdy wracaliśmy z mężem ze świąt od moich rodziców samochód zepsuł się po drodze. I to tak, że nie byliśmy w stanie nim wrócić. Mąż zna się na naprawie samochodów dlatego też szybko sprawdził, że popsuła się jedna rzecz, którą musimy wymienić żeby móc jechać. Mąż potrzebował sklepu gdzie będą części do samochodów markirenault właśnie. Na szczęście wracaliśmy już w dniu roboczym i sklepu były otwarte. Mąż w mieście gdzie się zatrzymaliśmy znalazł sklep gdzie mógł kupić części. Okazało się, że na szczęście nie było to nic drogiego i że ta część była dostępna od ręki. Czasem bowiem jest tak, że trzeba przecież na coś czekać. W sklepie tym zresztą był spory wybór i mąż stwierdził, że na pewno by coś do naszego samochodu znalazł. Część tą wymienił na miejscu. Jakie to było szczęście, że się na tym znał bo w innym wypadku nie wiem co byśmy zrobili. Mąż stwierdził, że kupiona przez niego rzecz jest naprawdę dobra i że dzięki niej nasz samochód pewnie będzie jeździł następne kilkanaście lat. Szybko udało mu się naprawić auto. I w sumie już chwilę później jechaliśmy dalej do domu.

Cieszę się tylko z tego, że nie zatrzymaliśmy się też gdzieś na autostradzie bo też byłby poważny problem. Mąż stwierdził, że trzeba będzie pomyśleć o jakimś poważniejszym przeglądzie. Bo przecież całkiem możliwe, że trzeba będzie wymienić w samochodzie jeszcze jakieś części.